Rekordní středeční návštěvnost

Ve středu 3.6.2020 odehrál dorost na domácím hřišti zápas s týmem TJ Malše Roudné v rámci Turnaje Přátelství, který pořádá právě zmiňované Roudné. Vypadalo to, že bude pršet, protože kolem našeho areálu se honily černé mraky. Naštěstí to bylo opravdu jen kolem, takže během zápasů spadlo pouze pár kapek, zatímco v okolí Budějc padaly i kroupy. Dalo by se říct, že ideální počasí na fotbal. To se potvrdilo i na návštěvnosti. Tolik lidí na SKP snad ani nepamatujeme. Tribuna byla plná, sedělo se u hospody a i na druhé straně hřiště na trávě. Starší dorost moc své fanoušky a příznivce nepotěšil. Prohra 5:2 na domácí půdě před tolika lidmi zamrzí. Zato mladší dorost nepřekvapil a oplatil porážku svých starších spoluhráčů a vyhráli nad mladším dorostem Roudného 5:1. Celkem tedy padlo 13 gólů a tak se bylo opravdu na co dívat.

2 - 5
Celkový čas

,,Do druhého utkání Turnaje přátelství jsme vstoupili na výbornou a už v první minutě po faulu na Krátkého jsme kopali penaltu, kterou bezpečně proměnil Pytlík. Soupeř se ale rychle oklepal a brzy dokázal vyrovnat. Hra byla celkem vyrovnaná, v polovině poločasu jsme se opět dostali, po pěkné akci, do vedení, ale ani to nám dlouho nevydrželo. Po nedůrazu ve vápně opět vyrovnali. Bohužel nám začali docházet síly a soupeř dokázal v poslední minutě poločasu otočit skóre na svoji stranu. Druhý poločas byl z naší strany hodně bídný, vůbec jsme nestíhali, všude byli pozdě a soupeř toho dokázal ještě dvakrát využít a po zásluze vyhrál.“

– Martin Formánek, trenér U19

5 - 1
Celkový čas

,,Do prvního poločasu jsme vstoupili úvodním tlakem, z něhož vyústil první gól s kopačky poslední dva zápasy výborně hrajícího Čermáka. Poté se hra vyrovnala a přelévala se z jedné strany hřiště na druhou. Soupeř ovšem svou velkou šanci opřel jenom do tyče a z následné dorážky netrefil prakticky prázdnou bránu. Do konce první půle ještě přidal gól Vonášek po zpětné přihrávce od Čermáka a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro domácí. Začátek druhé půle nás zastihl v útlumu a po chybě domácího brankáře soupeř snížil na 2:1. Poté jsme opět přidali a do konce zápasu vstřelili ještě tři góly z kopaček Vančury, Vaniše a Čermáka. Na závěr bych chtěl pochválit tři kluky ze starších žáků, kteří předvedli velmi dobrý výkon korunovaný gólem Vaniše z penalty.“