Jihočeská zimní halová liga Třeboň 23.2.2020

V neděli 23.2.2020 jsme odehráli poslední finálové kolo Zimní halové ligy v Třeboni. Po prvním odehraném finálovém kole jsme byli na čtvrtém místě. Na druhé kolo jsme jeli rovnou z třídenního intenzivního zimního soustředění a trochu to bylo na našich výsledcích znát. Kluci sice fyzicky neztráceli, ale ve všech zápasech jsme dělali hrubé osobní chyby ve hře a v rozehrávce, za které nás soupeř trestal góly a první dva zápasy jsme si z větší části prohráli sami. Na turnaj jsme jeli s cílem posunout se z průběžného čtvrtého místa výše. To se nám bohužel nepodařilo a turnaj jsme zakončili umístěním na konečném čtvrtém místě.

Výsledky zápasů posledního finálového kola:

SKP : Třeboň 1:3 gól dával Aubrecht

SKP : Písek 1:5 góly dávali Dejmal, Rehberger

SKP : Dačice 3:3 góly dávali Rehberger, Laumann, Kosiňski

SKP : Táborsko 3:3 góly dávali Kosiňski, Dejmal, Rehberger

Turnaj jsme odehráli v sestavě: Dejmal, Aubrecht, Kosiňski, Rehberger, Kopačka, Kocourek, Laumann, Rehberger, Babka, Sedláček, Begović, Švingr.

Celkový dojem z turnaje není nakonec vůbec špatný, protože kluci vyhráli základní část turnaje, navzdory tomu, že z větší části odehráli turnaj i za ročník 2010, který byl do turnaje také přihlášený, ale nedokázal dát dohromady dostatek hráčů. Takže někteří kluci měli v nohách za jeden den i 8 zápasů po 25 min. Fyzicky to pro ně bylo opravdu náročné, ale všichni si s tím poradili a navíc přidali i výborné herní výsledky.

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s

2. turnus příměstského tábora

Druhý turnus našeho příměstského tábora je za námi. Celý týden počasí opět vycházelo na jedničku a tak jsme mohli být neustále venku. Průběh turnusu se

1. turnus příměstského tábora

Během koronavirové pauzy jsme nelenili, a vymysleli jsme pro vás a vaše děti příměstský tábor se zaměřením na fotbal. První turnus odstartoval v pondělí 13.7.2020