Turnaj minirepubliky Tábor 6.6.2020

V sobotu 6.6.2020 jsme odehráli druhé jarní kolo turnaje minirepubliky v Táboře. Účastnilo se ho 5 teamů – SKP, Sokolov, Dukla Praha, JFA, Táborsko.

Turnaj se hrál turnajovým systémem každý s každým tj. 4 zápasy po 35 minutách.

V prvním zápase jsme se utkali s družstvem Dukly Praha. I když tomu výsledek neodpovídá, dařilo se nám držet se soupeřem krok celý zápas, bohužel jsme dostávali laciné góly po individuálních chybách a soupeř nás za ně vždy trestal. S Duklou jsme nakonec prohráli 5:1. Gól dával Švingr.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Sokolovu. Od začátku se musel zápas přihlížejícím divákům líbit. Zápas se hrál ve vysokém tempu s množstvím tvrdých osobních soubojů. Bohužel jsme vždy museli soupeře gólově dotahovat. Za vyrovnaného stavu 2:2 jsme dostali asi 5min před koncem zápasu gól a už jsme na to nedokázali reagovat. Kluci sice soupeře zatlačili na vlastní polovinu, ale gól se nám nepodařilo vstřelit. Konečný výsledek zápasu 2:3 pro Sokolov. Góly dávali Sedláček, Beránek.

Třetí zápas jsme nastoupili proti Táborsku. Na turnaj jsme přijeli pouze s jedním hráčem na střídání a začínalo být znát, že kluci začínají být po dvou těžkých zápasech unaveni. Táborsko sice začalo lépe a vybudovalo si dvou gólový náskok, ale kluci se přesto pomalu začali dostávat do zápasu a vytvářeli si i gólové šance. První z nich využili po rohovém kopu a vstřelili soupeři první gól. To je znovu nabudilo a začali jsme soupeře přehrávat. Tento tlak se jim nakonec podařilo využít a vstřelit vyrovnávající gól. Zápas nakonec skončil remízou 2:2. Góly dávali Sedláček, Dejmal.

Do čtvrtého zápasu s JFA kluci nastupovali už hodně unavení. JFA nastupovalo po jednozápasové přestávce a to určilo celý vývoj zápasu. Naši kluci po dvou za sebou jdoucích těžkých zápasech s jedním hráčem na střídání nedokázali se soupeřem držet krok.  Soupeř nás přetlačil a dařilo se mu i vstřelovat góly. Celý zápas nakonec skončil výsledkem 0:4 pro JFA. Kluci sice v tomto zápase nedali žádný gól, ale za výborný výkon v předchozích zápasech jsme kluky museli pochválit. Škoda, že jsme neměli více hráčů na střídání, určitě by nám to pomohlo především ve vyrovnaných zápasech, kdy bylo znát,  když soupeři poslali na hřiště odpočinuté hráče.

Turnaj jsme odehráli ve složení Dejmal, Babka, Švingr, Kopačka, Beránek, Kocourek, Sedáček,  Aubrecht, Laumann.

Přečtěte si další články

SKP hostí Českou repre do 18 let

V tomto týdnu od 29.8.2021 do 5.9.2021 náš areál využívá Česká reprezentace do 18 let, která hraje v Jižních Čechách mezinárodní turnaj Václava Ježka. Celkem

Příměstské tábory v roce 2021

Od posledního turnusu prvního ročníku fotbalového příměstského tábora na SKP již uplynul rok, který byl poznamenán COVIDem a my jsme nevěděli, jestli bude vůbec možné

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s