Zimní WOLF liga Složiště 12.1.2020

V neděli 12.1.2020 jsme na žádost našeho ročníku 2008 odehráli jedno kolo turnaje kategorie U12 na Složišti. Turnaj U12 se hraje v postavení 6+1 a hrají ho teamy ročník 2008, takže většina hráčů proti kterým jsme nastoupili, byla minimálně o 1 rok starší než naši kluci.

V prvním zápase jsme nastoupili proti dívčímu družstvu Dynama. Některá děvčata byla proti našim klukům i o 4 roky starší. Přesto kluci drželi krok se soupeřem celý zápas, ale nakonec nás věkově i výškově vyspělejší team porazil 2:1. Gól dával Beránek.

Druhý zápas jsme hráli proti Prachaticím. Ve vyrovnaném zápase, jsme nakonec dostali gól a prohráli 0:1.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti teamu Meteor Tábor. V zápase jsme měli navrch a také jsme jako první vstřelili gól. Bohužel soupeř po naší chybě vyrovnal a my už jsme nenašli sílu soupeři vstřelit vítězný gól i když jsme měli více ze hry. Gól dával Sedláček.

Ve čtvrtém zápase kluci zopakovali dobrý výkon a remízovali s teamem Křemže 1:1. Opět jsme měli více ze hry, ale nepodařilo se nám vstřelit vítězný gól. Gól dal Štěpán Rehberger.

V posledním utkání jsme nastoupili proti družstvu J.Hradce. Soupeře jsme dostali pod tlak a brzy jsme vedli 1:0. Během zápasu jsme soupeře přehrávali a dostávali se do množství vyložených gólových šancí. Bohužel jsme je nedokázali proměnit. Za to nás soupeř pár vteřin před koncem zápasu potrestal gólem střelou z dálky a vyrovnal stav zápasu na konečných 1:1. Je to velká škoda, protože jsme zápas kontrolovali a soupeře k niče vážnějšímu nepustili.

Potvrdili jsme si, že umíme hrát i proti starším a silnějším soupeřům na velkém hřišti. Musíme ale hodně zapracovat na proměňování gólových šancí, protože jejich neproměňování nás stálo vítězství v několika zápasech.

Přečtěte si další články

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s

2. turnus příměstského tábora

Druhý turnus našeho příměstského tábora je za námi. Celý týden počasí opět vycházelo na jedničku a tak jsme mohli být neustále venku. Průběh turnusu se

1. turnus příměstského tábora

Během koronavirové pauzy jsme nelenili, a vymysleli jsme pro vás a vaše děti příměstský tábor se zaměřením na fotbal. První turnus odstartoval v pondělí 13.7.2020