Zimní WOLF liga Složiště 19.1.2020

V neděli 19.1.2020 jsme odehráli další kolo turnaje zimní WOLF ligy kategorie U11 na Složišti. Do turnaje jsme nastoupili ve složení Švingr, Dejmal, Kopačka, Beránek, Babka, Kosiňski, Begović,

Sedláček, Kocourek, Aubrecht.

V tomto kole jsme se utkali s teamy Milevska, Horažďovic, Vimperka, Pisku, JFA.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Milevsku, které do té doby bylo na posledním místě v tabulce. V prvních pěti minutách to vypadalo na vyrovnaný zápas, ale po prvním vstřeleném góle se kluci chytili a soupeře porazili výsledkem 8:0. Kluci tím získali povinné 3 body. Góly dávali Begović 2, Aubrecht 2, Babka, Dejmal, Sedláček, Beránek.

Ve druhém zápase s Horažďovicemi jsme nastoupili s cílem nedostat gól a získat další tři body. Kluci pokračovali ve stejném projevu jako v předchozím zápase s množstvím pěkných fotbalových

akcí, které se líbili i přítomným fanouškům. Po 8min. zápasu jsme vedli o dva góly a zápas kontrolovali. Nakonec jsme udrželi čisté konto a porazili Horažďovice 3:0. Góly dávali Beránek, Sedláček,Dejmal.

V dalším zápase jsme nastoupili proti Vimperku. Trenéři kluky před začátkem zápasu upozorňovali na to, že nesmí dovolit soupeři střílet z pozic v blízkosti branky. Nám se podařilo vstřelit gól jako prvnímu, ale pak se soupeři začali dávat více prostoru pro jeho hru a díky třem střelám ze střední vzdálenosti otočil výsledek zápasu na svou stranu. Bohužel jsme prohráli 1:3. Gól dával Sedláček.

Ve čtvrtém zápase jsme se utkali s teamem Písku. Kluci se do soupeře bez respektu pustili a zatlačili ho na jeho vlastní polovinu. Převahu jsme vyjádřili i gólem. Bohužel nám v tomto zápase nepřálo štěstí, přestože se soupeř celý zápas bránil, podařilo se mu z jednoho protiútoku vyrovnat a asi minutu před koncem zápasu nám po velké chybě v rozehrávce od vlastní branky vstřelil gól.

V tomto zápase jsme nastřelili asi 6 tyčí, kdy soupeř mnohdy vykopával míče z brankové čáry a v určitých pasážích zápasu jsme ho jednoznačně přehrávali. Fotbal se ale hraje na góly a soupeř dal o jeden gól více. I když jsme prohráli, musel se náš projev hry fanouškům líbit. Musíme ale hodně zapracovat na proměňování gólových šancí, protože nás jejich neproměňování často stojí vítězství v zápase. Gól dával Dejmal.

Do posledního zápasu jsme nastoupili proti JFA. Kluci pokračovali v pěkném fotbalovém projevu a vstřelili gól jako první. Ale opět se začala projevovat naše velká slabina v neproměňování

gólových šancí. Naopak soupeř z ojedinělého útoku vyrovnal. Kluci nesložili zbraně a po pár minutách se opět ujali vedení. Bohužel v tomto kole turnaje nám štěstí nepřálo a přestože jsme do konce zápasu hru kontrolovali, v poslední vteřině zápasu nám soupeř po dorážce vstřelil vyrovnávací gól.

Při zhodnocení v kabině, trenéři kluky pochválili za odvedený výkon ve všech zápasech. I když jsme dva zápasy prohráli, byl to v poslední době jeden z nejlepších fotbalových výkonů, který kluci

předvedli a je jen škoda, že jsme ve dvou zápasech přišli o vítězství a remízu v poslední minutě zápasu.

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s

2. turnus příměstského tábora

Druhý turnus našeho příměstského tábora je za námi. Celý týden počasí opět vycházelo na jedničku a tak jsme mohli být neustále venku. Průběh turnusu se

1. turnus příměstského tábora

Během koronavirové pauzy jsme nelenili, a vymysleli jsme pro vás a vaše děti příměstský tábor se zaměřením na fotbal. První turnus odstartoval v pondělí 13.7.2020