Budějovický cup 2018/2019 - zimní turnaj pro nejmenší fotbalisty

Jako každý rok, tak i v tomto zimním období, od listopadu 2018 probíhá v přetlakové hale SKP České Budějovice zimní halový turnaj mladších přípravek v kopané "Budějovický cup". Jedná se o turnaj těch nejmenších, začínajících fotbalistů ve věku 6-8 let, kterého se účastní oddíly nejen z Českých Budějovic, ale i z celého Jihočeského kraje. 


V Českých Budějovicích se jedná o tradiční a jedinečnou sportovní akci pro tyto nejmenší fotbalisty, která má značný ohlas a je sportovní veřejností velice kladně hodnocena. Cílem projektu, který je finančně podporován dotací Startutárního města České Budějovice, je dát dětem prostor pro jejich přirozený sportovní a pohybový rozvoj. 

vse2

Všesportík v Českých Budějovicích

Spolupráce sportovních klubů v Českých Budějovicích (SKP, JFA, Motor a SK Dynamo České Budějovice) znamená, že České Budějovice jsou po Třebíči druhým městem ČR, ve kterém bude fungovat Všesportík. Start se nám blíží, začneme v úterý 2.10.

Pro koho je Všesportík?
Všesportík je určen předškolním dětem ve věku 3 - 6 let, kde si společným hraním si s rodiči posilují, utváří a budují celoživotní vztah k pohybovým činnostem. Nejde o trénink, nejde o výkony. Všesportík nabízí dětem pestré možnosti, jak se pohybově vydovádět. Přítomnost a společné hraní si se svými rodiči jejich vzájemnou vazbu a potřebu hrát si a hýbat se, potom posiluje.

Tradiční zahájení sezóny - Hallenmasters 2018

V prvním lednovém týdnu se týmy SKP České Budějovice zúčastnily tradičního fotbalového turnaje Hallenmasters 2018 v rakouském Linci. Na tomto skvěle připraveném turnaji v příjemném prostředí Europagymnasium Auhof změřily síly týmy z Rakouska, České republiky a Německa. 

Fotbalový oddíl SKP České Budějovice vyslal do Lince své zástupce ve všech kategoriích a všechny týmy si vedly velmi dobře. O tom svědčí také výborné umístění všech zúčastněných týmů z SKP. Kategorie U 11 a U 12 obsadily páté místo, U 7, U 8, U 10 a U 14 získali bronzové medaile za třetí místo a pomyslnou třešničkou na dortu bylo vítězství týmu U 9, který obhájil první místo z minulého roku.

Budějovický cup - turnaj pro nejmenší fotbalisty

Od listopadu 2017 probíhá v přetlakové hale SKP České Budějovice zimní halový turnaj mladších přípravek v kopané "Budějovický cup". Jedná se o turnaj těch nejmenších, začínajících fotbalistů ve věku 6-8 let, kterého se účastní oddíly nejen z Českých Budějovic, ale i z celého Jihočeského kraje. 


1. sportovní ples Sportovního klubu policie České Budějovice

Dne 11.11.2017 proběhl v sále KD Beseda historicky 1. reprezentační ples Sportovního klubu policie České Budějovice. Za prvotní myšlenku uspořádat tento ples vděčímě rodičům dětí z fotbalové přípravky SKP ročníku 2007.

Česká divize starších žáků a česká liga mladších žáků startuje na SKP

   V letošní sezóně nastoupí družstva mládežnické kopané SKP České Budějovice v kategorii žáků v České divizi a České lize. Česká divize starších žáků startuje na hřišti SKP již tuto sobotu 19.08. v 10:00 hod. utkáním proti FC Písek fotbal.

Sportuj s námi na SKP - 2. ročník 2017

   Obdobně jako v předchozím roce zorganizovali v tomto roce a to v pátek 23. června 2017 trenéři a funkcionáři Sportovního klubu policie České Budějovice v areálu Policie ČR na Jiráskově nábřeží akci pro děti ze základních a mateřských škol Sportuj s námi na SKP

DSCN4100

BUDĚJOVICKÝ CUP 2016/2017 - „maratón“ nejmladších fotbalistů, proběhl již tradičně na SKP České Budějovice

   Zimní halový turnaj věkových kategorií U7 a U8, který uspořádal Sportovní klub policie České Budějovice pod názvem Budějovický Cup byl úspěšně zakončen finálovými nadstavbovými turnaji, které proběhly 18. a 25. března. Podle odezvy, kterou pořadatelé zaznamenali od trenérů, ale i rodičů a diváků lze tento ročník opět hodnotit jako povedený a úspěšný.

Tým dorostu dosáhl historického úspěchu!!!

   Tým dorostu dosáhl historického úspěchu, když v 9. ročníku Hlubocké zimní ligy obsadil výborné druhé místo. Nejprve se čtyřikrát utkal s účastníky krajských soutěží mužů a dvěma vítězstvími a dvěma remízami dosáhl na první místo v základní skupině.

Fotbal České Budějovice

   V utkání o celkové vítězství již nestačil na tým Malše Roudné posíleného o některé divizní pendly a obsadil tak stříbrnou příčku.

   Hráči tak získali nejen pohár a zaslouženou finanční odměnu, ale také další cenné zkušenosti s fotbalem na úrovni kategorie mužů, pro některé z nich to byla dokonce konfrontace zcela premiérová.

   Na tomto úspěchu se podíleli brankáři Jan Komárek, Martin Michal, Matyáš Cempírek, Filip Moudrý, hráči Denis Čipera, Jakub Faktor, Martin Hüttner, Daniel Hanus, Daniel Kočer, Jakub Kostohryz, Dominik Kouba, Stanislav Kysela, Lukáš Marek, Jan Mešťan, Prokop Pučejdl, Pavel Tomek, Tomáš Tůma, Marek Dudáček, Antonín Sypal, Petr Volák a Daulet Nygmet pod vedením realizačního týmu ve složení Miroslav Čipera, Petr Volák, Pavel Tomek, Zdeněk Vařák a Pavel Komárek.

GRATULUJEME!!!

Zlatá jízda benjamínků SKP České Budějovice na Novoročním seriálu turnajů v Linci

   Obrovským úspěchem malých fotbalistů SKP České Budějovice skončil v rakouském Linci seriál Novoročních halových turnajů Hallenmasters Linz 2017, které jako již tradičně pořádal tým SK St. Magdalena.

   Do Lince vyslal fotbalový oddíl SKP své týmy do všech šesti věkových kategorií, které byly letos otevřeny. Výsledky pak následně předčily veškerá očekávání, neboť se týmům z centra Českých Budějovic skvěle dařilo, předváděly pohledné akce, bojovaly s velkou obětavostí a měly i potřebné sportovní štěstí.

Velmi dobře reprezentují město České Budějovice hráči SKP v Minirepublikových soutěžích.

   Pro tři týmy SKP České Budějovice z celkově čtyř přihlášených začala prvním kolem jihočeská Minirebublika, kterou jako každoročně organizuje pro nejlepší české a slovenské týmy Českobudějovický klub futsalu. Jižní Čechy zastupuje v šesti Minirepublikových kategoriích sedm týmů a nejpočetnější zastoupení má oddíl SKP České Budějovice.

Nábor mladých fotbalistů.

   Jako každý rok proběhnou během září na hřišti SKP náborové tréninky mladých fotbalistů. Náborové tréninky nejmladšího ročníku 2011 budou probíhat od 6.9. každé úterý a čtvrtek od 16:00.

Hřiště SKP České Budějovice má nový závlahový systém

   Ve středu 20.07.2016 instalovala firma Závlahy Machač na fotbalové hřiště SKP České Budějovice automatický závlahový systém, který zaručí zlepšení kvality hřiště a tím zlepšení herních a tréninkových podmínek mládežnických družstev Oddílu kopané.

Fotbal České Budějovice

   Projekt instalace automatického závlahového systému byl podpořen Statutárním městem České Budějovice z Opatření č.5 Dotačního programu na podporu sportu v roce 2016.

Děkujeme za podporu!!

Fotbal České Budějovice

Sportuj s námi na SKP 07.06.2016

   V úterý 07.06.2016 proběhla v areálu Sportovního klubu policie České Budějovice, z.s. sportovní akce pro děti ze základních a mateřských škol Sportuj s námi na SKP.

Fotbal České Budějovice

   Tento projekt finančně podpořil Jihočeský kraj z dotačního programu Podpora sportu. Účelem akce bylo ukázat dětem možnosti sportovního vyžití, které nabízí Sportovní klub policie v Českých Budějovicích. Děti si vyzkoušely trénink, připravený Oddílem karate a shlédly ukázky dovedností instruktorů daného oddílu. Dále byl pro děti připraven program Oddílu kopané, v rámci kterého si především chlapci zahráli fotbal.

SETERM CUP kategorie U7 a U8 - SKP

   Vážení sportovní příznivci fotbalu a SKP. Máme za sebou další ročník SETERM CUPu na SKP. Letošní ročník byl poslední pro ročníky 2008 a již nyní na nás padá trochu nostalgie. Tento halový turnaj se již stal stálicí mezi zimními halovými turnaji na jihu Čech.

Health Tuning měření fotbalistů SKP České Budějovice

   Mladí fotbalisté kategoiŕie U8 získali individuální doporučení od experta na výživu RNDr. Pavla Suchánka, garanta pro oblast výživy Health Tuning ze společnosti FitBee. Během nedělního dopoledne se v prostorách společnosti BCF s.r.o. v Jihočeském vědeckotechnickém parku vystřídala dvacítka mladých, nadějných fotbalistů budějovického SKP se svými rodiči. Každému z hráčů byla provedena detailní analýza složení jejich "tělesné schránky" na špičkovém přístroji InBody S10.  

První televizní medailonek

   Jihočeská zimní halová liga se podílela na natáčení pořadu České televize Lvíčata. Televize byla přítomna na turnaji v Týně nad Vltavou, kterého se účastní naše kategorie U10. V rámci televizního natáčení byl natočen televizní medailonek s naším hráčem Robertem Kántorem.

SETERM cup - okresní liga

seterm

Jako každý rok pořádá v zimní období Sportovní klub policie České Budějovice okresní ligu mladších a starších připravek. Každý ročník odehraje v základní části tři kola a následně v nástavbové části dvě kola. V základní části v každém kole odehraje každý klub tři zápasy, v nástavbové části pak v každém kole čtyři zápasy.

Turnaj vesnic aneb hledáme dalšího Davida Lafatu

vesnice

17.10. uspořadalo SKP společně s FK Olešník turnaj vesnic. Turnaj se z důvodu špatného počasí nakonec odehrál v nafukovací hale SKP. Na turnaji se představilo 9 týmu z českobuďějovického okresu. FK olešník bohužel z důvodu epidemie v týmu svoji účasnit na turnaji odvolal. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny, kdy jedna odehrála své zápasy dopoledne a druhá část účastníku v odpolední časti. 

Můj první gól!!

video

V rámci projektu Fotbalové asociace České republiky „Můj první gól“ pořádal fotbalový oddíl SKP České Budějovice 29.9. 2015 sportovní dopoledne pro základní a mateřské školky v  Českých Budějovicích, které se do tohoto projektu přihlásily.