Health Tuning měření fotbalistů SKP České Budějovice

   Mladí fotbalisté kategoiŕie U8 získali individuální doporučení od experta na výživu RNDr. Pavla Suchánka, garanta pro oblast výživy Health Tuning ze společnosti FitBee. Během nedělního dopoledne se v prostorách společnosti BCF s.r.o. v Jihočeském vědeckotechnickém parku vystřídala dvacítka mladých, nadějných fotbalistů budějovického SKP se svými rodiči. Každému z hráčů byla provedena detailní analýza složení jejich "tělesné schránky" na špičkovém přístroji InBody S10.  

 

   Následně pak rodiče získali detailní informace i doporučení od doktora Suchánka, jak upravit výživu hráčů jejich tréninkové postupy a doporučil na základě výstupu i konzultaci s fyzioterapeutem.

    Zjištění aktuálního stavu těla hráče je klíčovým faktorem pro jeho výkon. Proto Health Tuning využívá nejpřesnějšího šesti frekvenčního přístroje InBody S 10, díky kterému je možné odhalit hustotu kostní dřeně, stav podkožního a vnitrobřišního tuku, objem svalové hmoty, zavodnění organismu, stav lymfatického systému, fungování metabolismu, nerovnoměrné zatížení svalů apod. Až po té má smysl upravovat jídelníček, kompenzační cvičení...