Velmi dobře reprezentují město České Budějovice hráči SKP v Minirepublikových soutěžích.

   Pro tři týmy SKP České Budějovice z celkově čtyř přihlášených začala prvním kolem jihočeská Minirebublika, kterou jako každoročně organizuje pro nejlepší české a slovenské týmy Českobudějovický klub futsalu. Jižní Čechy zastupuje v šesti Minirepublikových kategoriích sedm týmů a nejpočetnější zastoupení má oddíl SKP České Budějovice.

 

   r. 2009 - V nejmladší kategorii 2009 se první turnaj odehrál ve Strakonicích a benjamínci SKP ČB si odvezli vyrovnanou bilanci dvou výher i proher. Výsledky: SKP ČB – TJ Hradiště 3:1 Csavoj 2, Vaněček; - FMA ČB 0:6; - FC Vlašim 1:2 Vaněček; - FC Písek 3:1 Vaněček, Švinger, Csavoj.
   
   Hodnocení trenéra Vaněčka: „Na prvním turnaji Minirepubliky ukázal náš tým dvě zcela odlišné tváře. Po zaslouženém vítězství nad Hradištěm jsme proti FMA nezačali špatně, avšak po dvou rychlých gólech jsme se již nedokázali vzchopit a soupeř nás jednoznačně přehrál. Nevýrazný výkon pokračoval také proti Vlašimi. Proti Písku jsme sice museli dotahovat náskok soupeře, ale naši borci začali znovu předvádět výkon, na který jsme od nich zvyklí a zaslouženě vyhráli. Už nyní se těšíme na další turnaj.“

   r. 2008 - Nejdále cestovala v prvním kole kategorie 2008, své zápasy odehráli hráči SKP ve Vítkovicích a dokonce kvůli nepříznivému počasí odehráli o zápas méně. Výsledky: SKP ČB - AS Trenčín 1:4 Čížek; - FC Viktoria Plzeň 6:5 Dvořák 2, Hauzim 2, Šteir, Matějka; - MŠK Žilina 2:4 Matějka, Hauzim.

   Hodnocení trenéra Marouška: „Skvělá soutěž, všechna zúčastněná mužstva mají výbornou kvalitu. I přes špatné počasí a velkou marodku hráčů ze základní sestavy jsme odehráli velice vyrovnané a především kvalitní zápasy.“  

   r. 2007 - Nejlepší výsledky uhráli hráči SKP v kategorii 2007. Zápasy se odehrály na ligovém trávníku 1. FK Příbram a možnost zahrát si na opravdovém ligovém stadionu byla pro hráče, ale i rodiče velkým zážitkem. Výsledky: SKP ČB – 1.FK Příbram 8:1 Sosna 5, Plch, Honzík, Malík; - FC MAS Táborsko 5:1 Horčička 2, Honzík, Profant, Sosna; – Trnava 2:5 Horčička, Profant; – Bohemians 8:3 Sosna 3, Horčička 2, Malík, Růžička, Honzík.

   Hodnocení trenéra Hrabíka: Letos jsme se dobrovolně přihlásili o stupeň níž, nenaháníme tudíž Spartu, Slavii či Žilinu, ale kvalita soupeřů je prakticky stejná a hráči musí opravdu předvádět svá maxima. Na druhou stranu můžeme dát šanci širšímu počtu hráčů, kteří si jí díky poctivým tréninkům zaslouží. Jakmile však jen trochu zvolníte, okamžitě se to projeví stejně jako na prvním turnaji s Trnavou.“

   Posledním ročníkem, který ještě soutěž nezačal, je tým 2006. Jejich první vystoupení bude v polovině října v Opavě a kluci se těší na skvělé soupeře: FC Hlinsko, FC Spartak Trnava, SFC Opava a Tempo Praha.