Tým dorostu dosáhl historického úspěchu!!!

   Tým dorostu dosáhl historického úspěchu, když v 9. ročníku Hlubocké zimní ligy obsadil výborné druhé místo. Nejprve se čtyřikrát utkal s účastníky krajských soutěží mužů a dvěma vítězstvími a dvěma remízami dosáhl na první místo v základní skupině.

Fotbal České Budějovice

   V utkání o celkové vítězství již nestačil na tým Malše Roudné posíleného o některé divizní pendly a obsadil tak stříbrnou příčku.

   Hráči tak získali nejen pohár a zaslouženou finanční odměnu, ale také další cenné zkušenosti s fotbalem na úrovni kategorie mužů, pro některé z nich to byla dokonce konfrontace zcela premiérová.

   Na tomto úspěchu se podíleli brankáři Jan Komárek, Martin Michal, Matyáš Cempírek, Filip Moudrý, hráči Denis Čipera, Jakub Faktor, Martin Hüttner, Daniel Hanus, Daniel Kočer, Jakub Kostohryz, Dominik Kouba, Stanislav Kysela, Lukáš Marek, Jan Mešťan, Prokop Pučejdl, Pavel Tomek, Tomáš Tůma, Marek Dudáček, Antonín Sypal, Petr Volák a Daulet Nygmet pod vedením realizačního týmu ve složení Miroslav Čipera, Petr Volák, Pavel Tomek, Zdeněk Vařák a Pavel Komárek.

GRATULUJEME!!!