Sportuj s námi na SKP - 2. ročník 2017

   Obdobně jako v předchozím roce zorganizovali v tomto roce a to v pátek 23. června 2017 trenéři a funkcionáři Sportovního klubu policie České Budějovice v areálu Policie ČR na Jiráskově nábřeží akci pro děti ze základních a mateřských škol Sportuj s námi na SKP

DSCN4100

Tento již druhý ročník velmi úspěšného projektu finančně podpořil Jihočeský kraj z dotačního programu Podpora sportu. Účelem akce bylo ukázat dětem možnosti sportovního vyžití, které nabízí Sportovní klub policie v Českých Budějovicích. Děti si vyzkoušely modelové tréninky fotbalu, karate a sebeobrany a v letošním roce nově i atletiky a orientačního běhu.

20170623 092321

   Dále byl pro malé návštěvníky sportovišť SKP připraven odpočinkový kondičně pohybový program na nafukovacích atrakcích společnosti E.ON. Pro všechny zúčastněné nechyběly sladké odměny. Akce se zúčastnilo více než 600 dětí z šesti českobudějovických základních a mateřských škol. Pořadatelé akce děkují všem zúčastněným za návštěvu.

20170623 092324

   „Jsme rádi, že se u nás dětem líbilo a mohly si užít krásné sportovní dopoledne.“  uvedli pořadatelé v čele s předsedou a místopředsedou SKP Jiřím Fenclem a Josefem Machutkou, který celý dopolední program vzorně moderoval.

   Poděkování patří Jihočeskému kraji za finanční podporu a společnosti E.ON za poskytnutí mnoha dětských atrakcí.