Archiv článků

Poslední domácí zápas sezóny

Budějcké derby, skvělá atmosféra, velká návštěvnost, vůně klobás a krásné počasí. Tak by se dal popsat poslední zápas sezóny dorostu. Více v článku

Rekordní středeční návštěvnost

Na zápase dorostu v rámci Turnaje Přátelství se sešel rekordní počet diváků, který na jsme na SKP už dlouho neviděli. Více se dozvíte v článku

Obnovení tréninků

Od 11. května 2020 SKP obnovilo fungování fotbalového života. Organizace tréninků je udělána tak, aby se v areálu nepotkalo větší množství lidí a aby naše činnost splňovala současná vládní nařízení.

Ukončení soutěží

Letošní sezóně nekompromisně odzvonilo. Vzhledem k stávající situaci, se VV FAČR rozhodl ukončit všechny amatérské soutěže. Podle nejvyšších zástupců FAČR by pokračování amatérských soutěží představovalo v současné době i nadcházejícím období nepřijatelné zdravotní riziko.

Fotbalový život v ‘‘NOUZOVÉM STAVU‘‘

V tomto období, kdy nemůžeme na hřiště, se snažíme, aby kluci na sobě makali i doma, aby celá zima nepřišla vniveč. Jak to mají kluci v U12 se dozvíte v článku.

Informace ohledně COVID-19

Oficiální vyjádření SKP k situaci

Další 3 trenéři s B licencí

Chceme v SKP vychovávat dobré hráče a osobnosti, a proto se snažíme, aby každý z našich trenérů byl co nejlépe vzdělaný. V posledním kurzu B licence jsme tedy měli hned 3 naše trenéry.

Trenéři SKP s Akademií Dynamo v Anglii

V termínu od 23.2.2020 do 28.2.2020 vyjela dvanáctka a třináctka Dynama do Anglie. Sehráli tam 3 zápasy s týmy WolvesFulham Chelsea. Pro kluky to byl obrovský zážitek, protože něco takového se neděje moc často. V rámci spolupráce s akademií, vyjeli do Anglie i dva naši trenéři, Roman Šíma (U12) a Tomáš Moravec (Šéftrenér přípravek, U15).