..............................................................................................................................................................................................................................

Potvrzení o zaplacení příspěvků

Kdo potřebuje potvrzení o zaplacení příspěvků, napíše se zde do komentářů. Děkuji

Členské a oddílové příspěvky podzim 2019

Do úterý 22.10.2019 je nutno zaplatit členské a oddílové příspěvky!!!

místní                            2200kč

dojíždějící                     1100kč

sourozenec v klubu    1100kč

číslo účtu: 1588234012/3030

do zprávy pro příjemce napište jméno hráče

Domažlice : SKP

Domažlice : SKP  5 : 4   poločas  2 : 2

Branky : 3. Vančura, 23. Alexa, 68. vlastní, 90. Pytlík

 

SKP : Hořovicko

SKP : Hořovicko  5 : 4  poločas  3 : 2 

Branky: 23.29.31a 82 Gondek, 89. Matuška

SK SENCO Doubravka - SKP

SK SENCO Doubravka - SKP 2 : 3  poločas 2 : 0

Branky: 79. Gondek, 82. a 85. Pytlík

SKP - TJ Lokomotiva

SKP - TJ LOkomotiva  5 : 2 poločas 3 : 1

Branky: 16. Matuška, 19. Pytlík, 34. Žilák, 51. Matuška, 83. Gondek

Klatovy : SKP

Klatovy : SKP  1 : 3  poločas  0 : 1

sestava: Čoudek, Žilák, Pytlík, Alexa, Vohradník, Sklář, Gondek ,Roudnický, Kapinus, Matuška, Vonášek, Vančura, Čermák, Rajko, Bláha, Faktor

Branky: 7. Gondek, 66. Matuška, 70. Pytlík

SKP : Sportovní škola Plzeň

SKP : Sportovní škola Plzeň   7 : 0   poločas   4 : 0

sestava: Melicher, Čoudek, Žilák, Pytlík, Alexa, Vohradník, Sklář, Gondek ,Roudnický, Kapinus, Matuška, Vonášek, Vančura, Čermák, Rajko, Bláha

Branky: 7. Gondek, 15. Vančura, 19. Žilák, 22. a 47.Gondek, 71. Pytlík, 83. Vohradník

Vejprnice : SKP

Vejprnice : SKP    3 : 4  poločas 1 : 3

sestava: Melicher, Faktor, Čoudek, Žilák, Pytlík, Alexa, Vohradník, Sklář, Gondek,Roudnický, Kapinus, Matuška, Vonášek, Vančura, Čermák

Branky: 9. a 18. Pytlík, 34. Vonášek, 56. Pytlík

Nominace na zápas najdete od teď v rubrice nominace.

Přeštice : SKP

Přeštice : SKP  4 : 8 poločas 2 : 5

sestava:  Melicher, Faktor, Čoudek, Hron, Bláha, Žilák, Pytlík, Alexa, Vohradník, Sklář, Gondek,Roudnický, Kapinus, Matuška, Vonášek

Branky: 14. Matuška, 18, Gondek, 30. Alexa, 39. Žilák, 45. Gondek, 72. Alexa, 82. Vohradník, 87. Hron

ŽK : 11. a 32. Bláha, 37. Čoudek

ČK : 32. Bláha

SKP : Roudné

SKP : Roudné 8 : 0  poločas 5 : 0

sestava : Melicher, Čoudek, Hron, Rajko, Bláha, Žilák, Pytlík, Alexa, Vohradník, Sklář, Gondek,Roudnický, Čermák, Kapinus, Matuška, Vonášek

Branky: 4. Gondek, 9. Čoudek, 24. 30. a 38. Gondek, 83. Pytlík, 84. Vohradník, 87. Vonášek

tréninky Říjen

úterý:     17.30 - 19.00

čtvrtek : 17.30 - 19.00

pátek :   17.30 - 19.00