..............................................................................................................................................................................................................................

Čtvrtek 18.4. 2019 a pátek 19.4.2019 tréninky zrušeny.

SKP - MILEVSKO 4 : 0  poločas 2 : 0

Branky: 22. Krátký, 30. Vohradník, 55. Krátký, 63. Krátký

sestava: Formánek, Pešek, Dvořák, Alexa, Pytlík, Vrážek, Melicher, Moravec, Pečený, Vohradník, Rajko, Čouza, Vančura, Krátký

Pohár st. dorostu.
Ve středu 24.4.20109 odehrajeme zápas Poháru st. dorostu v Blatné.
Sraz na SKP v 15:00,odjezd autobusu 15:15.
Nominace bude upřesněna na úterním tréninku 23.4.2019

Tatran Prachatice - SKP 0 : 4  poločas 0 : 2

Branky: 15. Pytlík, 28. Vohradník, 51. Pečený, 53. Vohradník

sestava: Formánek, Pešek, Dvořák, Alexa, Faktor, Pytlík, Bláha, Vrážek, Melicher, Moravec, Pečený, Vrážek, Vohradník, Rajko

SKP - Meteor Tábor  2:0  poločas 2:0

Branky: 6. Vrážek, 16. Krátký

Sestava: Formánek, Pešek, Dvořák, Alexa, Vančura, Faktor, Pytlík, Bláha, Vrážek, Melicher, Moravec, Krátký, Pečený, Vrážek, Čouza, Vohradník

Členské příspěvky:
 
Do 20.4.2019 je třeba zaplatit členské příspěvky.
člen                                   2200,-Kč
dojíždějící                         1100,-Kč
sourozenec v klubu          1100,-Kč
děti trenérů a vedoucích   500,-Kč
Peníze posílejte na účet: 1588234012/3030 .
Do zprávy pro příjemce napište jméno hráče.
Tréninkový plán jaro 2019
 
Úterý        SKP od   18.00 sraz v 17:45
Čtvrtek     SKP od   18:00 sraz v 17:45
Pátek        SKP od   18:00 sraz v 17:45

Vimperk - SKP 2:3  poločas 1:0 penalty 3:5

Branky: 45. Vrážek, 61. Krátký

sestava: Formánek, Pešek, Dvořák, Alexa, Vančura, Faktor, Rajko, Pytlík, Bláha, Vrážek, Melicher, Moravec, Krátký, Pečený, Vrážek

SKP - Vimperk 3: 1 poločas 1:1

Branky: 38. Krátký, 55. a 67. Vančura

sestava: Formánek, Pešek, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pytlík, Bláha, Šrámek, Vrážek, Melicher, Vančura

Hradiště - SKP  0:5 poločas 0:3

Branky :13. Alexa, 36. Krátký, 37. Štěch, 68. a 70. Rajko

Sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Vrážek

SKP - Český Krumlov 6:0 poločas 0:0

Branky: 51. Krátký, 55. a 58. Vrážek, 65. Rajko, 73. Pečený (p.), 77. Vrážek

sestava:  Formánek, Dvořák, Alexa, Moravec,Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Šrámek, Melicher, Vrážek, Pešek

SKP - Lomnice nad Lužnicí 6:2 poločas 4:0

Branky: 6. Štěch, 10. Pečený, 30. Krátký, 40. Rajko, 60. Vančura, 78. Gondek

sestava:  Formánek, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Melicher, Vrážek, Gondek

Lokomotiva ČB - SKP 4:2 poločas 1:1

Branky: 37. Moravec, 74. Čouza

sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený,  Pytlík, Bláha, Čouza, Šrámek, Melicher, Vrážek

 

 

Čtyři Dvory - SKP 0:3 poločas 0:2

Branky: 12. Pečený, 22. Pytlík, 52. Bláha

sestava: Formánek, Pešek, Moravec, Dvořák, Alexa, Vančura, Krátký, Štěch,  Faktor, Rajko, Pečený, Vrážek, Pytlík, Bláha

SKP - Blatná 9: 0 poločas 3:0

Branky: 5., 18. Krátký, 35. Pytlík(p.), 45. Bláha, 48. Štěch, 50. Alexa, 66. Pytlík, 71. Pešek, 76. Bláha

sestava: Formánek, Moravec, Bláha, Pešek, Faktor, Šrámek, Vančura, Pytlík, Alexa, Krátký, Štěch, Pečený, Dvořák, Melicher

Vodňany - SKP 1:9 poločas 1:4

Branky: 5. Vrážek, 16. Alexa, 29. Pytlík, 32. Krátký, 58. Vančura, 59. Pečený, 61, Moravec, 70, Formánek, 80. Pečený

sestava: Formánek, Moravec, Vrážek, Pešek, Faktor, Šrámek, Vančura, Pytlík, Alexa, Krátký, Štěch, Pečený, Dvořák, Melicher, Rajko

Milevsko - SKP  4:0 poločas 1:0

sestava: Formánek, Pešek, Vrážek, Faktor, Dvořák, Babec, Alexa, Pytlík, Šrámek, Pečený, Štěch, Rajko, Melicher, Čoudek, Roudnický

SKP - Prachatice 11:0  poločas 5:0

Branky: 7. Šrámek, 10. Štěch,12. a 25. Krátký, 29. Babec, 42. a 46. Štěch, 50. a 55. Krátký, 66. Pečený, 75. Čouza, 

Sestava: Formánek, Pešek, Čouza, Moravec, Dvořák, Šrámek, Alexa, Vančura, Babec, Krátký, Štěch, Melicher, Faktor, Rajko, Pečený

Met.Tábor - SKP 0:1 poločas 0:1

Branky: 6. Moravec Matyáš

sestava:

Formánek, Čouza, Moravec, Bláha, Faktor, Pečený, Alexa, Vančura, Šrámek, Krátký, Melicher, Babec, Štěch, Dvořák