Návštěva volejbalového utkání VK Jihostroj ČeskéBudějovice - AERO Odolena Voda

  Ve čtvrtek 9.2.2017 jsme se v rámci zpestření tréninkového procesu zúčastnili volejbalového utkáni mezi Jihostrojem a Odolenou Vodou. I když je volejbal trochu jiný sport než fotbal a platí úplně jiná pravidla, naše kluky tohle utkáni moc zaujalo a během celého zápasu hlasitě fandili domácímu týmu. Klukům jsme chtěli opět ukázat, že v každém sportu se musí o vítězství bojovat a žádný soupeř nevzdá utkáni před jeho začátkem.

  Toto utkáni bylo moc pěkné a bojovné, v podáni volejbalistů jsme viděli krásné akce, přihrávky a smeče, a samozřejmě kolektivní výkon. Domácí volejbalisté po výborném výkonu tohle utkáni jednoznačně vyhráli 3:0 a soupeřům nedovolili uhrát ani jeden set. Po skončení utkáni náš vedoucí týmu připravil moc hezké překvapení, když kluci mohli jít k volejbalistům na palubovku, kde proběhlo společné focení s hráči a autogramiáda. Kluci dostali podpisy na karty od každého hráče Jihostroje.
   
  Největším překvapením pro naše kluky bylo, když kapitán Jihostroje přišel za každým z našich kluků a na oplátku požádal kluky o jejich podpis pro svůj tým na památku. Kluci byli moc překvapení a poprvé ve svém životě rozdávali podpisy a mohli si užít svých pět minut slávy. Byla to moc pěkná akce a všichni jsme byli rádi, že jsme se mohli zúčastnit tohoto zápasu a vidět i jiný druh sportu.

   Doufám, že se nám bude i v budoucnu dařit organizovat takovéto akce a budeme se moci jako tým se společně účastnit podobných akcí.

Zimní halová liga na Složišti - ročník 2007 – první nadstavba.

Fotbal České Budějovice

První turnaj na Složišti jsme zvládli dobře, ale velice mě mrzí, že jsme si barážovou skupinu vybrali pro menší hráče a tři kluci ze šesti byli nemocní. Větší kluci si však rádi přišli zahrát, takže nás bylo 10 a skoro každý si dal gól.

Návštěva hokejového utkání ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava

   Dne 19.12.2016 byla naše starší přípravka v rámci zpestření tréninkového procesu na hokejovém utkáni mezi ČEZ Motor České Budějovice a HC Duklou Jihlava. Tento zápas jsme my trenéři vybrali záměrně, protože souboje Motoru a Dukly jsou vždy vyrovnané, bojovné a o výsledku zápasu není rozhodnuto do konce zápasu.

   Zápas se opravdu nesl v bojovné atmosféře, hrálo se do těla, ale fair-play, ani jeden ze soupeřů to nevzdal do konce zápasu. Kluci mohli vidět, že když podají týmový výkon, bojují od začátku do konce i tehdy, když se nedaří, tak mohou minimálně srovnat výsledek zápasu, a když budou mít trochu štěstí, tak i vyhrát.

   Tento zápas nám ukázal, že i když domácí Motor ještě 2 minuty před koncem prohrával, tak svou snahou, bojovností a kolektivním výkonem dokázal srovnat stav zápasu. A i když motor prohrál v prodloužení, tak hráčům fanouškové zatleskali a potleskem odměnili domácí tým za to, že hrál do konce utkání a nevzdal to ani tehdy, když se nedařilo.

   Pro naše kluky to bylo ponaučení, že i když prohráváme, ale nevzdáme to, budeme bojovat do konce zápasu, tak máme šanci srovnat stav zápasu a uhrát dobrý výsledek. Toto utkáni mělo všechny atributy a splnilo to, co jsme chtěli klukům ukázat.

I. Nadstavbový turnaj okresní halové zimní ligy ml. přípravek

13.2. v sobotu jsme v naší domácí hale odehráli první nadstavbový turnaj okresní halové ligy pro ročník 2007. Po třech předchozích turnajích jsme se probojovali do finálové skupiny a výsledkově se nám velice dařilo. V prvním utkání s Lokomotivou ČB jsme otočili nepříznivý stav z 0:2 na 3:2 po brankách Kršíka, Šimka a neuvěřitelné šibenici Profanta, poté jsme ve vyrovnaném zápase přehráli hráče Vimperka 3:0 (Matoušek, Kršík a vlastní). Výborně jsme zahráli proti Českému Krumlovu 5:1 (Šimek 2, Matoušek, Kršík, Jůza) a na závěr jsme porazili Meteor Tábor 3:0 (Lebeda, Kršík, Gondek).

Vánoční trénink rodičů a dětí

   Poslední letošní trénink jsme se my trenéři rozhodli dětem zpestřit a odlehčit a do tréninkového procesu jsme zapojili i rodiče dětí. Po úvodní rozcvičce jsme děti a rodiče rozdělili do družstev.

   Děti a rodiče si zahráli proti sobě skvělé zápasy a i když doma jsou pány situace rodiče, v zápasech to bylo přesně naopak. Nadvládu měly děti a častokrát svými akcemi a kličkami překvapily nejen své rodiče, ale i nás trenéry.

   Celý trénink se nesl ve velmi dobré náladě a skvělé pohodě, co bylo účelem tohoto tréninku. Po delší době si děti zahrály proti svým rodičům a ukázaly svou šikovnost, bojovnost a další přednosti, které mají. Kluci ukázali, že na hřišti nejsou žádná béčka (vždyť jsou přece z SKP-čka), a trénink splnil všechny cíle, které jsme chtěli, i to, že byla sranda, pohoda a dobrá nálada.

   Spokojeni byli všichni, jak děti, tak rodiče i my trenéři.

Shrnutí zimní připravy - turnaje 2015

Suchdol nad Lužnicí 5.12. 2015
Tradičního Vánočního turnaje se zúčastňujeme pravidelně, vždy se velice těšíme na pozvání neboť se o turnaj domácí organizátoři velice starají. Jako každoročně navštívili malé fotbalisty malí čerti a andělé.Spokojeni jsme byli nejenom s třetím místem, ale skutečně s čertovskou atmosférou.

Fotbal České Budějovice

Zimní halová liga na Složišti - ročník 2007 – druhá nadstavba.

   Druhý turnaj na Složišti ve skupině o 6. – 10. místo se nám bohužel vůbec nevydařil. Měl jsem radost, že se ze šestice kluků, pro které byl turnaj určen především omluvil pouze Tesař, ale díky marodce jsem musel Profanta i Gondeka stáhnout do Třeboně na zároveň probíhající E.ON Euro Cup a z nominace dále vypadli Lebeda, Koblic a nakonec i Švarc. Kluci se snažili, ale na soupeře jsme tentokrát nestačili.

Mezinárodní halový turnaj v Linci

   Starší přípravka ročníku 2007 se dne 5.1.2017 účastní kvalitně obsazeného halového mezinárodního turnaje v Linci.

   Pro některé naše děti je to první mezinárodní turnaj, kterého se účastní. Budou mít možnost si zahrát proti vrstevníkům z rakouských a německých mužstev, které se turnaje zúčastní.

   Odehrají několik kvalitních zápasů a budou mít možnost získat zkušenosti z mezinárodního turnaje. 

   Více k turnaji zde: Informace k turnaji

Shrnutí dlouhodobé zimní ligy 2015/2016

Krajská halová liga pro ročník 2006 - Týn nad Vltavou
V rámci základní části soutěže jsme odehráli devět těžkých zápasů s bilancí 4 výhry a 5 proher. Do finálové skupiny jsme se tudíž neprobojovali, ale jen díky těsným porážkám s Táborskem 2:4 a s Hradištěm 1:2.

Okresní halová liga pro ročník 2007 - SKP ČB
V okresnísoutěži jsme po základní části obsadili 2.místo, neboť jsme po osmi výhrách prohráli 0:5 se Šumavanem Vimperk. V této skupině jsme již odehráli i první finálový turnaj, Vimperku jsme vrátili porážku výhrou 3:0 a protože jsme dokázali vyhrát i ostatní 3 zápasy, figurujeme průběžně na vedoucím místě finálové skupiny.

Doplňková halová soutěž  pro ročník 2007- SCM Složiště
Přestože jsme v základní části vyhráli z 9-ti zápasů 7 utkání, požádali jsme pořadatele pro nadstavbu o zařazení týmu do skupiny o 6-10 místo, abychom mohli dát daleko větší prostor opět našim nejmenším hráčům. 

Minirepublika podzim 2015

Na podzim 2015 jsme se zúčastnili podzimní části Minirepubliky. Odehráli jsme dva zápasy s každým se šesti soupeřů.

SK Slávie Praha prohráli jsme 3:5 (Horčička, Jůza, Vávra) a 2:11 (Kršík, Horčička).

AC Sparta Praha vyhráli jsme 7:1 (Horčička 2, Kortan 2, Malík, Kršík, Vávra) a prohráli 2:6 (Kršík, Šimek)

FC Sparta Brno vyhráli jsme 9:2 (Kršík 2, Malík 2, Růžička, Teplý, Vávra, Horčička, Jůza) a 6:4 (Kršík 3, Horčička 2, Malík)

FC Baník Ostrava vyhráli jsme 7:2 (Vávra 3, Kortan, Malík, Teplý, Horčička) a 4:2 (Jůza 2, Růžička 2)

ŠK Slovan Bratislava vyhráli jsme 4:2 (Matoušek 2, Kršík, Vávra) a remízovali 2:2 (Kršík, Horčička)

ŠK Žilina vyhráli jsme 9:4 (Matoušek 3, Vávra 3, Jůza, Teplý, Malík)  a 6:0 (Kršík 2, Šimek 2, Kortan, Horčička)

Hodnocení trenéra - už samo o sobě, že si tuto soutěž můžeme zahrát je pro kluky fantastické. Odehráli jsme řadu zápasů s nejlepšími týmy České i Slovenské republiky. Herně i výsledkově se nám velmi dařilo, ale je třeba dodat, že ne vždy jsme hráli proti nejlepším hráčům soupeře. Proto i nadále musíme poctivě trénovat a těšíme se na jarní část soutěže

I. Nadstavbový turnaj krajské halové zimní ligy starší přípravky pro ročník 2006

   Přestože jsme v Týně nad Vltavou ve skupině o 6.-10. místo po prvním turnaji o rok starších kluků první, s celkovou hrou, ale ani s výkony některých kluků jsme nebyli vůbec spokojeni.

Mezinárodní halový turnaj Linz

Štvrtek - 5.1.2017 -  zraz 12:00 - benzina Mol - Dlouha louka - začátek - 14:30

 

Zimní halová liga - SKP Č.B.(06)

1-turnaj - soupeři - Lokomotíva Č.B , Spartak Kaplice , SKP Č.B. (06)

2-turnaj - soupeři - Slávia Č.B. , FMA Č.B. , Netolice

Zimní halová liga - Třeboň (06)

1-turnaj - soupeři - FC MAS Táborsko , Lokomotíva Č.B. , Jiskra Třeboň

2-turnaj - soupeři - Slavoj Č.Krumlov , FC Písek , Dačice

Zimní halová liga - Složiště (06)

1-turnaj - soupeři - Dynamo Č.B. , FC Písek , Junior Strakonice

2-turnaj - 8.1.2017

Zimní halová liga - Třeboň (07)

1-turnaj - soupeři - FC MAS Táborsko , Slavoj Č.Krumlov , Lomnice n/L

2-turnaj - soupeři - Meteor Tábor , Rudolfov , FC Písek

Turnaj Suchdol n/L - 4.12.2016

Naši soupeři byli Novosedly , Suchdol n/L -A , Suchdol n/L - B , hralo se dvoukolově každý s každým. Prvú polovicu zápasov sme odohrali ve velkém stylu , v tí druhý jsme polevili a tahaly za kratší konce. Musíme se naučit nepolevit v zápasech se soupeři , které jsme jednou porazili , pak to dopadne tak ,že nás soupeř přehraje po všech stránkach.

 

OP mladší přípravky