Linz 3.1. - Halový turnaj v Rakousku

   V rámci spolupráce klubů se SKP České Budějovice zúčasnilo společně s JFA série halových turnajů mladších a starších přípravek. Náš tým U11 odehrál svoji kategorii 3.1. Turnaje se zúčasnilo celkem deset týmů rozdělených do dvou skupin. Každý tým odehrál ve skupině čtyři zápasy a následně zápas o umístění.

Fotbal

   Turnaj našemu týmu úplně nevyšel. V prvním zápase se nám nepodařilo dostat se do herního pohody a soupeři jsme výhru dost usnadnili. V druhém zápase jsme nestačili na následného vítěze turnaje, který nás převyšoval ve všech ohledech. Další zápas již byl v naší režii a soupeře jsme přehráli.

   Jednoznačně nejlepší výkon jsme předvedli v posledním zápase ve skupině s domácím celkem SK Admira Linz. 
V zápase nechyběla bojovnost ani pohledný kombinační fotbal a to na obou stranách. Vedení jsme bohužel neudrželi a zápas tedy skončil remízou. Turnajem jsme se rozloučili jednoznačnou výhrou v boji o umístění. Především díky nepovedenému startu jsme obsadili celkově 7. místo.

Těší nás, že kluci i po nepodařeném vstupu do turnaje zabojovali a věřím, že jak kluci, tak i rodiče, si užili možnost zahrát si turnaj mimo ČR. 

Fotbal

Výsledkový servis: Turnaj v Linci 3.1.2016