Okresní jihočeská zimní halová liga - nadstavbová část

   14.2. odehrála kategorie U11 první kolo nástavbové části halové zimní ligy. Kluci odehráli čtyři zápasy s těmi nejlepšími, kteří společně s námi postoupili ze základní části turnaje. Našim borcům vstup do finálové části nevyšel ideálně. Se soupeři jsme se převážně trápili. V zápasech nám chyběl u některých hráčů pohyb, bojovnost a týmový duch, to mělo za následek, že se nám ze hry vytratil kombinační fotbal, který nás zdobil po celou dobu turnaje.

   Tedy jen ojediněle byly k vidění fotbalové kombinace s ohrožením soupeřovy branky. Ale vše není jen černé a je třeba říci, že někteří kluci i přes to, že se zápasy nevyvíjely pro nás ideálně, se do poslední chvíle snažili strhnout tým k lepším výkonům. Což se nakonec aspoň částečně povedlo a v posledním zápase s Kaplicí byl výkon našich borců už mnohem lepší.

    Zápasy byly především velkým přínosem a ponaučením pro nás trenéry. Souboje s těmi nejlepšími nám jasně ukázaly chyby a nedostatky, na kterých je třeba trpělivě v přípravě pracovat, především s ohledem na přestup hráčů do mladších žáků.

   Z prvního kola si tedy náš tým odnáší dvě remízy, jednu prohru a jedno vítězství. Nezbývá než se lépe vyspat na druhé kolo a předvést, že fotbal na SKP hrát umíme mnohem lépe.

  Největší pochvalu si zaslouží rodiče, kteří se snažili za jakéhokoliv stavu kluky povzbuzovat a po celou dobu turnaje náš tým podporovali. Děkujeme

Výsledkový servis: Zimní halová liga SKP