Krajská jihočeská zimní halová liga - nadstavbová část

   28.2. odehrála kategorie U11 druhé poslední kolo nástavbové části krajské ligy v Třeboni. Všem našim borcům chceme poděkovat za skvělé výkony nejen během nástavbové části. Velký dík patří rodičům za podporu a vytvoření parádní atmosféry. A to především i ve chvílích, kdy se nedařilo úplně ideálně. Děkujeme!!!

  Poděkování také patří pořadatelům a Třeboni za poskytnutí haly. Jako problém a námět k zamyšlení vidím mantinely, především na brankové čáře. První, druhé kolo hrají týmy ještě fotbal. Ale jak se blíží konec turnaje, kluci si na mantinely zvyknou a některé týmy nekompromisně využívají i zadní mantinely na přihrávky a bezhlavě střílí směrem na bránu s vidinou odrazu. Tím samozřejmě získávají před týmy hrající fotbal výhodu.

Fotbal - České Budějovice

   Vstup do finálové části v prvním kole vyšel klukům parádně. V prvním zápase nás výrazně přehrál Písek, ale i v tomto zápase byla vidět chuť a nasazení. Zápal pro hru si přenesli kluci do dalších zápasů, další dva zápasy byly pěknou fotbalovou podívanou. Oba soupeře, Táborsko i Větrovy, jsme přehráli a oba zápasy dotáhli do vítězného konce. Nutno dodat, že Větrovy jsme porazili poprvé za celou historii vzájemných utkání našich kategorií. V posledním zápase jsme ještě potrápili Vimperk a ze souboje odcházely oba týmy za remízového stavu. 

Fotbal - České Budějovice

   Druhé kolo nás nezastihlo bohužel v ideálním rozpoložení, ale i takový je fotbal a zvláště u dětí. První zápas jsme si vůbec nedokázali poradit s pohyblivostí a rychlostí hráčů Vimperka a jednoznačně Vimperku podlehli. Další zápas již byl z naší strany lepší, ale i tak nám chyběl zápal a bojovnost z prvního kola a souboj s Táborskem jsme tentokrát prohráli. Třetí zápas s Pískem patřil v tomto kole k našim nejpovedenějším. Přesto, že jsme zápas nevyhráli, kluci drželi s celkovým vítězem turnaje dlouhou dobu krok a až do poslední chvíle se snažili odehrát zápas co nejlépe. Poslední duel s Větrovy byl již zase v duchu tohoto kola a soupeři jsme podlehli.

   Naši kluci obsadili v krajské zimní lize pěkné čtvrté místo a rozhodně jim patří pochvala.

Fotbal - České Budějovice

Fotbal - České Budějovice

Fotbal - České Budějovice

Výsledkový servis: Zimní halová liga Třeboň