O pohár města Rudolfova (7.2.2016)

     Na uplynulý víkend jsme původně neměli v plánu žádnou fotbalovou akci, ale když přišla na poslední chvíli nabídka na účast na turnaji v Rudolfově, dlouho jsme neváhali. Naši hráči i my trenéři jsme opravdoví fotbaloví nadšenci a tak každou příležitost zahrát si vítáme. Při šíři našeho kádru je navíc každá taková akce vhodným doplněním možností, jak optimálně vytížit všechny naše hráče.

      V Rudolfově se jednalo o turnaj pro hráče ročníku 2005 a mladší s účastí především menších lokálních oddílů. Hrálo se v místní tělocvičně systémem 4+1. Šest zúčastněných týmů se utkalo každý s každým, takže jsme odehráli celkem pět patnáctiminutových utkání. Naši hráči předvedli slušné výkony, přičemž se snažili praktikovat náš zažitý herní styl. Ne vždy to úplně vycházelo, občas se kluci potýkali s fyzickou převahou o rok starších protivníků, občas se dopouštěli zbytečných "nevynucených" chyb. Náš tým dosáhl dvou vítězství, jednou remizoval a dvakrát byl poražen. V součtu nám tyto průměrné výsledky přinesly třetí místo, které je určitě lepší než čtvrté místo :-). Kluci si domů odnesli medaile, smlsli si na dortu a měli dobrý pocit z příjemně stráveného nedělního dopoledne.