SKP se účastní turnajů jak ve svém regionu tak i ze hranicemi Jihočeského kraje. Pravidelně hrají hráči SKP ve všech mladežnických kategoriích zimní halové turnajové ligy.

 

2020

2.2. 2020 Halový turnaj o pohár 1. FC Netolice

Netolice

Netolice 2.2.2020

V neděli 2.2.2020 jsme se zůčastnili halového turnaje starších přípravek v Netolicích. Turnaje se zůčastnilo 6 teamů: SKP U11, Netolice, Bavorov, Včelná, Vlachovo Březí, Dubné.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a čekalo nás 5 zápasů po 17min. Zápasy se hráli v rozestavení 4+1.

V prvním zápase jsme se utkali s družstvem Včelné. Zápas jsme začali aktivně, kluci si dobře poradili s hrou 4+1 a soupeře přehráli výsledkem 6:1. Gól vstřelili: Dejmal 2, Sedláček 2, Kocourek, Aubrecht.

Ve druhém zápase s Dubným kluci od začátku soupeře přehrávali v osobních soubojích i kombinačně a s tím přišly i góly. Vcelku snadno jsme soupeře porazili 7:0. Góly dávali: Dejmal 3, Kopačka, Babka, Kocourek, Laumann.

I ve třetím zápase si kluci s chutí zastříleli a porazili team Vlachovo Březí stejným rozdílem jako ve druhém zápase 7:0. Góly dávali: Dejmal 3, Kopačka, Rehberger, Kocourek, Sedláček.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na team Bavorova. Kluci hráli velice dobře a celý zápas kontrolovali jeho vývoj. Zápas jsme vyhráli 6:1. Celý turnaj jsme Dubnému z důvodu vysoké marodky hráčsky vypomáhali, kdy v každém zápase za Dubné hrál jeden z našich kluků. V tomto zápase proti nám za Dubné nastoupil Honza Sedláček a vstřelil nám za Dubné i jediný gól. Za nás dávali góly: Kocourek 3, Aubrecht 2, Dejmal.

V posledním zápase turnaje jsme nastoupili proti družstvu Netolic, začátek na to nevypadal, ale ve druhé polovině zápasu si kluci zastříleli a nakonec soupeře přehráli nejvyšším výsledkem turnaje 10:0. Góly dávali: Rehberger 3, Dejmal 3, Sedláček 2, Kocourek 2.

V turnaji jsme nakonec zaslouženě obsadili 1. místo se skórem 36 vstřelených a 2 inkasované branky. Navíc náš hráč Martin Babka byl pořadatelem turnaje vybrán za nejlepšího hráče turnaje.

Celý turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Aubrecht, Kopačka, Kocourek, Laumann, Rehberger, Sedláček, Babka. Fanoušci Jakub Švingr, Ríša a Max Kosiňski, Beata Rehbergerová a všichni rodiče vytvořili klukům po celý turnaj domácí atmosféru.

Poděkování patří i organizátorům turnaje 1.FC Netolice. Turnaj je pořádán v přátelském duchu s dobrým zázemím a každý rok je to pro nás příjemné zpestření zimní fotbalové sezóny.

 

18.1. 2020 Zimní Wolf liga

Složiště České Budějovice

V sobotu 18.1.2020 jsme odehráli další kolo turnaje zimní WOLF ligy kategorie U11 na Složišti. Do turnaje jsme nastoupili ve složení: Švingr, Dejmal, Kopačka, Beránek, Babka, Kosiňski, Begović, Sedláček, Kocourek, Aubrecht.

V tomto kole jsme se utkali s teamy: Milevska, Horažďovic, Vimperka, Pisku, JFA.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Milevsku, které do té doby bylo na posledním místě v tabulce. V prvních pěti minutách to vypadalo na vyrovnaný zápas, ale po prvním vstřeleném góle se kluci chytili a soupeře porazili výsledkem 8:0. Kluci tím získali povinné 3 body. Góly dávali: Begović 2, Aubrecht 2, Babka, Dejmal, Sedláček, Beránek.

Ve druhém zápase s Horažďovicemi jsme nastoupili s cílem nedostat gól a získat další tři body. Kluci pokračovali ve stejném projevu jako v předchozím zápase s množstvím pěkných fotbalových akcí, které se líbili i přítomným fanouškům. Po 8 minutě zápasu jsme vedli o dva góly a zápas kontrolovali. Nakonec jsme udrželi čisté konto a porazili Horažďovice 3:0. Góly dávali: Beránek, Sedláček, Dejmal.

V dalším zápase jsme nastoupili proti Vimperku. Trenéři kluky před začátkem zápasu upozorňovali na to, že nesmí dovolit soupeři střílet z pozic v blízkosti branky. Nám se podařilo vstřelit gól jako prvnímu, ale pak se soupeři začali dávat více prostoru pro jeho hru a díky třem střelám ze střední vzdálenosti otočil výsledek zápasu na svou stranu. Bohužel jsme prohráli 1:3. Gól dával Sedláček.

Ve čtvrtém zápase jsme se utkali s teamem Písku. Kluci se do soupeře bez respektu pustili a zatlačili ho na jeho vlastní polovinu. Převahu jsme vyjádřili i gólem. Bohužel nám v tomto zápase nepřálo štěstí, přestože se soupeř celý zápas bránil, podařilo se mu z jednoho protiútoku vyrovnat a asi minutu před koncem zápasu nám po velké chybě v rozehrávce od vlastní branky vstřelil gól. V tomto zápase jsme nastřelili asi 6 tyčí, kdy soupeř mnohdy vykopával míče z brankové čáry a v určitých pasážích zápasu jsme ho jednoznačně přehrávali. Fotbal se ale hraje na góly a soupeř dal o jeden gól více. I když jsme prohráli, musel se náš projev hry fanouškům líbit. Musíme ale hodně zapracovat na proměňování gólových šancí, protože nás jejich neproměňování často stojí vítězství v zápase. Gól dával Dejmal.

Do posledního zápasu jsme nastoupili proti JFA. Kluci pokračovali v pěkném fotbalovém projevu a vstřelili gól jako první. Ale opět se začala projevovat naše velká slabina v neproměňování gólových šancí. Naopak soupeř z ojedinělého útoku vyrovnal. Kluci nesložili zbraně a po pár minutách se opět ujali vedení. Bohužel v tomto kole turnaje nám štěstí nepřálo a přestože jsme do konce zápasu hru kontrolovali, v poslední vteřině zápasu nám soupeř po dorážce vstřelil vyrovnávací gól.

Při zhodnocení v kabině, trenéři kluky pochválili za odvedený výkon ve všech zápasech. I když jsme dva zápasy prohráli, byl to v poslední době jeden z nejlepších fotbalových výkonů, který kluci předvedli a je jen škoda, že jsme ve dvou zápasech přišli o vítězství a remízu v poslední minutě zápasu.

 

12.1. 2020 Zimní Wolf liga

Složiště České Budějovice

ZWL Složiště 12.1.2020

V neděli 12.1.2020 jsme na žádost našeho ročníku 2008 odehráli jedno kolo turnaje kategorie U12 na Složišti. Turnaj U12 se hraje v postavení 6+1 a hrají ho teamy ročník 2008, takže většina hráčů proti kterým jsme nastoupili, byla minimálně o 1 rok starší než naši kluci.

V prvním zápase jsme nastoupili proti dívčímu družstvu Dynama. Některá děvčata byla proti našim klukům i o 4 roky starší. Přesto kluci drželi krok se soupeřem celý zápas, ale nakonec nás věkově i výškově vyspělejší team porazil 2:1. Gól dával Beránek.

Druhý zápas jsme hráli proti Prachaticím. Ve vyrovnaném zápase, jsme nakonec dostali gól a prohráli 0:1.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti teamu Meteor Tábor. V zápase jsme měli navrch a také jsme jako první vstřelili gól. Bohužel soupeř po naší chybě vyrovnal a my už jsme nenašli sílu soupeři vstřelit vítězný gól i když jsme měli více ze hry. Gól dával Sedláček.

Ve čtvrtém zápase kluci zopakovali dobrý výkon a remízovali s teamem Křemže 1:1. Opět jsme měli více ze hry, ale nepodařilo se nám vstřelit vítězný gól. Gól dal Štěpán Rehberger.

V posledním utkání jsme nastoupili proti družstvu J.Hradce. Soupeře jsme dostali pod tlak a brzy jsme vedli 1:0. Během zápasu jsme soupeře přehrávali a dostávali se do množství vyložených gólových šancí. Bohužel jsme je nedokázali proměnit. Za to nás soupeř pár vteřin před koncem zápasu potrestal gólem střelou z dálky a vyrovnal stav zápasu na konečných 1:1. Je to velká škoda, protože jsme zápas kontrolovali a soupeře k niče vážnějšímu nepustili.

Potvrdili jsme si, že umíme hrát i proti starším a silnějším soupeřům na velkém hřišti. Musíme ale hodně zapracovat na proměňování gólových šancí, protože jejich neproměňování nás stálo vítězství v několika zápasech.

 

5.1. 2020 - Novoroční halový turnaj

Linz Rakousko

Linz 2020

Linz 2020x

V neděli 5.1.2020 jsme se zůčastnili halového turnaje starších přípravek Linzer Hallenmasters v Linzi. Turnaje se mimo náš team zůčastnilo 8 družstev z Rakouska a 1 z Německa.

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Ve skupině jsme odehráli 4 zápasy a jeden o konečné umístění. Hrálo se „hokejově“ na celé hřiště s hrou o hrazení podél hřiště i za bránou.

V prvním zápase jsme nastoupili proti LAZ Weinviertel. Ve vyrovnaném zápase jsme vybojovali vítězství 1:0. Gól vstřelil Dejmal.

Druhý zápas jsme odehráli s teamem USK Maximarkt Anif. V tomto zápase se nám moc nedařilo, v první půli zápasu jsme ze skrumáže dostali gól. Kluci zabojovali a po pár minutách vyrovnali. Díky zlepšení pohybu jsme začali soupeře přehrávat. V 10min. zápasu jsme šli sami ve dvou na brankáře, ale nabídnutou šanci jsme neproměnili. Bohužel soupeř naše zaváhání potrestal, kdy nám po individuální chybě v naší obraně 1min. před koncem zápasu vstřelil gól. Prohráli jsme 1:2, gól vstřelil Sedláček.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti SV Lichtenberg. Aby jsme mohli pomýšlet na lepší umístění ve skupině a tím i v celém turnaji, museli jsme zbývající dva zápasy ve skupině vyhrát. Tento zápas jsme si pohlídali a soupeře porazili 3:0. Góly dávali Kopačka, Dejmal, Kocourek.

Ve čtvrtém zápase jsme nastoupili proti teamu FC Blau Weiss Linz. Soupeř ve všech předchozích zápasech ve skupině přesvědčivě zvítězil a bojoval o první místo ve skupině a tím i účast ve finále. Hned od začátku se hrál tvrdý, rychlý fotbal, kdy soupeři ve vyhrocených situacích pomohl svými výroky i rozhodčí. Nepískl nám penaltu za faul na našeho hráče ve vápně a naopak přísně posuzoval naše zákroky v blízkosti naší brány. Zápas byl vyrovnaný, ale nakonec se soupeři podařilo protlačit přes naše tři hráče balón podél mantinelu až do branky a zápas tak pro nás skončil prohrou 0:1.

Ve skupině jsme nakonec skončili až na 3.místě a hráli jsme o konečné 5 resp.6 místo v turnaji.

V zápase o umístění jsme nastoupili proti 3.teamu z druhé skupiny Young Florians Soupeře jsme přehráli jasným výsledkem 9:0. Góly dávali Dejmal 4, Aubrecht 3, Švingr, Rehberger.

V turnaji jsme tak nakonec obsadili 5. místo.

Kluci si určitě celý turnaj užili i díky skvělé podpoře rodičů, kteří je po celý turnaj mohutně podporovali.

Turnaj jsme odehráli v sestavě Dejmal, Aubrecht, Rehberger, Švingr, Kopačka, Kosiňski, Vejskrab, Kocourek, Sedláček.

 


 

Podzim 2018

13.9. 2018 - Ondrášovka cup

U10, skupina A, Strakonice

 

22.9. 2018 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Písek

 

20.10. 2018 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Tábor

 

3.11. 2018 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Vlašim 

Vlašim 3.11.2018

 

Zima 2018-19

 

24.11. 2018 - Zimní liga + Okresní halová zimní liga

Složiště a SKP České Budějovice

 

2.12. 2018 - Halový turnaj

Ulrichsberg Rakousko

Ulrichsberg 2.12.2018 

15.12. 2018 - dopoledne Zimní liga + odpoledne Okresní halová zimní liga

Složiště a SKP České Budějovice

 

Složiště 15.12.2018

 SKP 15.12.2018

5.1. 2019 Okresní halová zimní liga

SKP České Budějovice

V sobotu 5.1.2019 proběhl třetí závěrečný turnaj základní části na SKP kategorie 2008 a mladší.

Náš team ročníku 2009 měl ještě reálnou šanci na boj o postup do finálové skupiny, pokud bychom vyhráli všechny tři zápasy třetího kola a soupeřům, kteří jsou v tabulce nad námi, se nebude bodově dařit.

První zápas s JFA vyzněl jednoznačně pro náš team a zaslouženě jsme vyhráli 8:1. Góly dávali Dejmal 2, Svoboda 2, Pilař 2, Aubrecht a Egger po 1 gólu.

Druhý zápas s  Č.Krumlovem, který byl v tabulce o 2 body za námi, bohužel po velkém boji dopadl 1:2 v náš neprospěch. Gól dával Egger.

V našem třetím a posledním zápase základní části, jsme se utkali s dosavadním leadrem turnaje Slavií Č.Budějovice, která zatím neprohrála ani jeden zápas. Naši kluci po dramatickém boji vyválčili cenné vítězství 3:2 a byli jediný team v turnaji, který porazil Slavii v celé základní části. Góly dávali Pilař, Egger, Beránek.

Bohužel právě prohra s teamem Č.Krumlova, nás odsunula o 1bod za 5. Spartak Kaplice na 6. nepostupové místo. Proto nás v neděli 26.1. čekají zápasy ve skupině o umístění na 6 – 10 místě v turnaji.

Tabulka po základní části turnaje:

  Oddíl pro proti body
1. Slavia ČB 46 9 24
2. Mokré 31 22 21
3. Novosedly 49 25 18
4. Čížová 24 24 16
5. Kaplice 23 16 13
6. SKP ČB 09 25 24 12
7. Č. Krumlov 13 24 10
8. Ševětín 24 31 9
9. JFA ČB 10 48 4
10. Hradiště 15 37 3

 

20.1. 2019 Zimní Wolf liga

Složiště České Budějovice

Složiště 20.1.2019

V neděli 20.1.2019 proběhl třetí závěrečný turnaj základní části WOLF ligy kategorie U10 na Složišti.

Na tomto turnaji jsme měli už jen teoretickou šanci na postup do finálové skupiny mezi 5 nejlepších teamů. Po druhém kole jsme byli na 8. místě se ztrátou 6 bodů na 5. postupové místo. Znamenalo by to vyhrát všechny 4 zápasy a doufat, že někdo z teamů v horní části tabulky výrazně klopýtne.

První zápas s Blatnou jsme prohráli 1:2. Tím jsme ztratili šanci na postup do finálové skupiny. Jediný gól zápasu dával Aubrecht.

Druhý zápas s Dynamem jsme remízovali 4:4. Bojovný výkon na obou stranách, kdy jsme museli stále dotahovat jednogólové manko. Kluci bojovali až do konce a podařilo se jim pár minut před koncem zápasu vyrovnat. Góly dávali Rehberger, Kosiňski, Švingr, Joza.

Třetí zápas jsme porazili družstvo Veselí nad Lužnicí 8:0. Jednoznačný zápas, hlavně ve druhé polovině zápasu, kdy soupeř už neměl sílu vzdorovat. Škoda spousty dalších neproměněných gólových šancí. Góly dávali Dejmal 3, Kosiňski, Joza, Majorenko, Rehberger, Švingr.

V posledním čtvrtém zápase kluci nezopakovali výkon z předchozího zápasu a prohráli s vítězem základní části soutěže JFA 0:4.

Po odehrání základní tříkolové části jsme se umístili na 10 místě tabulky a budeme hrát další dvě kola o umístění na 6 – 10místě ve stříbrné skupině. Ve skupině se utkáme s teamy Dynama, Blatné, Vimperku a Dačic.

První kolo o umístění odehrajeme 9.2.2019 na Složišti.

 

26.1. 2019 Okresní halová zimní liga

SKP České Budějovice

V sobotu 26.1.2019 začalo první kolo nadstavby zimního turnaje na SKP kategorie 2008 a mladší o umístění na 6 -10 místě v turnaji.

Náš tým se ve dvou kolech o umístění utká s družstvy Ševětína, Č.Krumlova, Hradiště a JFA.  V tomto kole jsme nezačali vůbec špatně.

V prvním zápase jsme se setkali s družstvem Ševětína. V základní části jsme s tímto soupeřem prohráli, ale tentokrát kluci zabojovali a porazili Ševětín 5:2. Góly dávali Švingr, Vejskrab, Kouba, Rehberger a Begović.

Druhý zápas jsme nastoupili proti teamu Č.Krumlova a podařilo se nám ho po boji porazit 2:0. Góly dával Kouba 2.

Ve třetím zápase jsme si poradili s družstvem Hradiště. Soupeře jsme přehráli výsledkem 5:0. Góly dávali Egger, Begović, Rehberger, Švingr, Aubrecht.

V posledním zápase jsme se utkali s JFA. I tento zápas jsme vyhráli výsledkem 6:0, kdy se skoro celý zápas hrál jen na polovině soupeře. Škoda hromady neproměněných gólových šancí. Góly dali Rehberger 2, Aubrecht 2, Egger, Kouba.

V prvním kole nadstavby jsme vyhráli všechny 4 zápasy. Kluci ve všech zápasech bojovali a ukázali, že si dokáží poradit i s o rok staršími kluky. V zápasech s Hradištěm a JFA byla vidět naše jasná herní převaha. Snad se nám bude dařit i ve druhém kole nadstavby, které odehrajeme 2.3.2019.

 Průběžná tabulka po 1. turnaji nadstavbové části:

  Oddíl pro proti body
1. Novosedly 15 2 10
2. Čížová 10 9 6
3. Mokré 6 7 5
4. Slavia ČB 6 10 4
5. Kaplice 4 13 2
         
6. SKP ČB 09 18 2 12
7. Č. Krumlov 9 4 9
8. Ševětín 8 10 4
9. Hradiště 6 8 4
10. JFA ČB 2 19 0

 

2.2. 2019 Halový turnaj o pohár 1. FC Netolice

 Netolice 4.2.2019

V sobotu 2.2.2019 jsme se zúčastnili halového turnaje starších přípravek v Netolicích. Turnaje se účastnilo 6 týmů: SKP U10, Netolice A a B, Protivín, Volary a spojený tým Zdíkov/Stachy.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a čekalo nás 5 zápasů po 17min. Všichni soupeři přijeli s hráči ročníku 2008, takže naše kluky čekali náročné zápasy především v osobních soubojích s o rok staršími hráči.

V prvním zápase jsme se setkali s týmem z Protivína. Soupeř hned od začátku začal hrát velice tvrdě. Kluci nebyli evidentně na takto tvrdé osobní souboje se staršími hráči připravení a velice rychle jsme začali tahat za kratší konec provazu. Soupeř začal výškovou a váhovou převahu vyjadřovat i góly a po 13 minutě jsme prohrávali 4:0. Následně se nám sice podařili vstřelit gól, ale více už jsme nezvládli. Konečný výsledek skončil 4:1 pro Protivín. Gól vstřelil Dejmal.

Do druhého zápasu s Netolicemi A, kluci vstoupili bez respektu a od začátku soupeře přehrávali v osobních soubojích i kombinačně a s tím přišly i góly. Vcelku snadno jsme soupeře porazili 6:0 a bylo vidět, že kluky to znovu nakoplo. Góly: Dejmal 2, Aubrecht, Kosiňski, Vejskrab, Vaněček.

I ve třetím zápase si kluci s chutí zastříleli a porazili tým Netolic B vysokým gólovým rozdílem 11:2. Jasný zápas, kdy jsme spoustu dalších gólových šancí neproměnili. Góly: Aubrecht 4, Dejmal 3, Kopačka 2, Kosiňski, Rehberger.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na tým z Volar. Kluci hráli výborně a celý zápas kontrolovali jeho vývoj. Zápas jsme vyhráli 4:0 a mohli jsme začít pomýšlet na medailové umístění v turnaji. Jeden gól si dal soupeř sám, další góly přidali Aubrecht, Dejmal, Majorenko.

V posledním zápase turnaje se sloučeným teamem Zdíkov/Stachy jsme nezačali dobře a do stavu 2:2 jsme museli stále dohánět jednogólové manko. Nakonec se nám podařilo zápas otočit a vyhrát 3:2. Góly: Vaněček, Kosiňski, Rehberger.

V turnaji jsme nakonec zaslouženě obsadili 2. místo. Kluci si turnaj určitě užili a potvrdili, že i zápasy se staršími soupeři dokáží zvládnout a vyhrávat.

Celý turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Aubrecht, Rehberger, Švingr, Vaněček, Kopačka, Kosiňski, Vejskrab, Majorenko.

 

9.2. 2019 Zimní Wolf liga

Složiště České Budějovice

Složiště 9.2.2019

 V sobotu 9.2.2019 jsme rozehráli 1.kolo nadstavby turnaje Wolf ligy kategorie U10 na Složišti. Do turnaje jsme nastoupili ve složení: Majorenko, Švingr, Joza, Rehberger, Vaněček, Novák, Pečený, Vejskrab, Kosiňski, Kopačka.

Po základní části turnaje jsme se umístili na 10.místě a to nás poslalo do „stříbrné skupiny“ o umístění na 6 – 10 místě. Ve skupině se 2x utkáme s týmy Dynama, Dačic, Vimperka a Blatné.

Do prvního utkání jsme vstoupili s Dynamem. Kluci nezopakovali výkon z posledního vzájemného utkání a prohráli výsledkem 1:3. Jediný gól zápasu dal Joza.

Ve druhém zápase s Dačicemi jsme navázali na matný a odevzdaný výkon z předešlého zápasu, kdy jsme dovolili soupeři hrát jeho hru a prohráli 2:5. K lepšímu výkonu kluky nestrhla ani hlasitá podpora rodičů. Góly dávali Novák a Majorenko.

Ve třetím zápase jsme se střetli s týmem z Vimperka. V tomto zápase se kluci pokusili hrát fotbal, na který jsme u nich zvyklí. Díky zrychlení, zlepšení komunikace mezi sebou na hřišti, pár kvalitním přihrávkám v koncovce, jsme zápas těsně vyhráli 3:2. Góly dávali: Rehberger 2x a Joza.

V posledním čtvrtém zápase s Blatnou jsme udrželi tempo se soupeřem pouze v prvních minutách. Pak už celý tým navázal na odevzdaný výkon jako v prvním a druhém zápase. Bohužel soupeř naše hrubé chyby trestal góly a konečný výsledek 1:8 jasně ukázal, jak moc jsme v tomto kole turnaje zaostávali za soupeři ve všech fázích hry.

Z celého dne, trenéry mohla těšit pouze bojovnost a obětavost hráčů Richarda Kosiňského a gólmana Petra Kopačky. Je škoda, že se ostatní nepřidali. Kluci nebojovali jako tým, zaostávali v rychlosti i soubojích, nedařili se jim přihrávky ani přebírání míče po přihrávce. Chyběl pohyb a náběh do volného prostoru při rozehrávce od gólmana, ale nejvíce nám chyběla komunikace, chuť, dravost a zápal pro hru. Bez toho nás budou porážet i týmy na okresní úrovni. Snad se nám podaří po jarních prázdninách do dalšího kola kluky opět nastartovat k bojovnosti, chuti dávat góly a vyhrávat zápasy.

Další kolo o umístění nás čeká v neděli 3.3.2019 na Složišti.

Průběžná tabulka nadstavbové části:

 

2.3. 2019 Okresní halová zimní liga

SKP České Budějovice

V sobotu 2.3.2019 jsme odehráli poslední kolo nadstavby zimního turnaje na SKP kategorie 2008 a mladší o umístění na  6 -10 místě v turnaji. Toto kolo jsme odehráli v sestavě:  Dejmal, Beránek, Aubrecht, Babka, Vaněček, Majorenko, Svoboda, Kouba.

Znovu jsme se poměřili s týmy Ševětína, Č.Krumlova, Hradiště a JFA.

První zápas jsme začali s týmem JFA. Kluci si s chutí zastříleli a porazili soupeře 7:0. Góly dávali Aubrecht 2, Beránek, Vaněček, Babka, Majorenko, Dejmal.

Druhý zápas jsme nastoupili proti týmu Č.Krumlova a znovu se nám ho podařilo porazit. Tentokrát rozdílem jednoho gólu 1:0. Gól dával Beránek.

Ve třetím zápase jsme si opět poradili s týmem Hradiště. Kluci vyhráli 3:0. Góly dávali: Dejmal 2, Beránek.

V posledním zápase jsme se utkali se Ševětínem. I tento zápas jsme vyhráli výsledkem 1:0.  Gól dal Beránek.

Díky předchozím 4 výhrám v prvním kole nadstavby, jsme se nakonec umístnili na celkově 6 místě v turnaji. Pochvalu za výkon v tomto kole turnaje si zaslouží všichni kluci.

Škoda, že nám o 1bod utekla základní část turnaje, s těmito výkony bychom mohli hrát o medaile. Kluci v nadstavbě nastříleli nejvíce gólů a v 8 zápasech dostali pouze 2 góly. Tak snad to vyjde v příštím ročníku turnaje.

 

3.3. 2019 Zimní Wolf liga

Složiště České Budějovice

 

Složiště 3.3.20192

Složiště 3.3.2019

V neděli 3.3.2019 jsme odehráli 2. kolo nadstavby turnaje zimní WOLF ligy kategorie U10 na Složišti. Do turnaje jsme nastoupili ve složení: Švingr, Dejmal, Kopačka, Svoboda, Rehberger, Beránek, Vejskrab, Kosiňski.

Opět jsme se utkali s týmy Dynama, Dačic, Vimperka a Blatné.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Dynamu. V prvních minutách to vypadalo opět na vyrovnaný zápas, ale po druhém obdrženém gólu kluci přestali hrát a celý zápas odevzdali soupeři. Vytratila se chuť do hry, bojovnost, týmový duch a na celý zápas rezignovali. Nepomohla ani podpora fanoušků. Zápas nakonec skončil 1:6. Gól dával Beránek.

Ve druhém zápase s Dačicemi se kluci snažili zlepšit hru, ale po pár minutách jsme opět prohrávali. V polovině zápasu kluci zlepšili hru a podařilo se jim vyrovnat stav zápasu a dokonce se i ujali vedení na 5:4. Bohužel nezvládnutou koncovkou jsme sami soupeře vrátili do zápasu. Dačice naše chyby trestaly a nakonec nás porazily 7:5. Klukům chyběl důraz v osobních soubojích a komunikace na hřišti. Góly dávali: Beránek 2, Svoboda 2, Dejmal.

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem Vimperka. O přestávce trenéři klukům promluvili do duše a asi to pomohlo? Zápas jsme začali aktivně a dali jsme gól jako první. Se vstřeleným gólem si začali kluci věřit a to se promítlo do celé hry. Začali jsme být aktivní, přesnější v rozehrávce, důrazní v osobních soubojích. Kluky nezabrzdil ani neuznaný gól, který jsme regulérně vstřelili. Hned po rozehrávce jsme zatlačili soupeře k brance a po pár minutách dali další gól. Pak už bylo vidět, že jsou kluci opět nakopnuti a chtějí zápas vyhrát. To se jim podařilo a Vimperk jsme porazili 4:0. Góly dávali: Beránek, Dejmal, Švingr, Rehberger.

Do posledního zápasu proti Blatné nastoupilo úplně jiné družstvo. Kluci si hned od začátku šli pro vítězství. Blatnou přehrávali v osobních soubojích, technicky a takticky. Především v soubojích, které byli s přibývajícími vstřelenými góly v brance Blatné hodně na hraně, si kluci počínali důrazně a nezalekli se tvrdé hry soupeře. Tím, že celou hru kluci zjednodušili, zrychlili a soupeře přehrávali v soubojích, dařilo se nám dostávat i do zakončení a to jsme trestali. Nakonec jsme soupeři vrátili porážku z prvního kola nadstavby 1:8 a porazili jsme ho vysoko 8:0. Góly dávali: Beránek 3, Dejmal 2, Rehberger, Švingr, Kopačka. Škoda, že kluci nehráli stejně i v prvních dvou zápasech.

Turnaj jsme zakončili 4místem ve stříbrné skupině a celkovým 9 místem v celém zimním turnaji. Poděkování patří i fanouškům, kteří po celou dobu turnaje kluky podporovali fanděním.

Bohužel nejslabší výkon tohoto turnaje předvedli rozhodčí, kteří dojem ze hry kazili hráčům, trenérům i fanouškům. Dovolili v zápasech zbytečné vyhrocení na hřišti a laxním přístupem mnohdy ovlivnili i vývoj zápasů. Pravděpodobně si neuvědomují, že děti všechny tyto hrubé chyby vnímají a jsou jimi ovlivněny mnohdy na celý zbytek zápasu.

Tento turnaj byl poslední zimní akce a nyní nás už čekají jarní zápasy v Krajském přeboru, 3 kola turnaje Minirepubliky a jednorázové turnaje.

 

 

Jaro 2019

17.3. 2019 - Turnaj O pohár města Rudolfova

Rudolfov

Rudolfov 17.3.2019  

V neděli 17.3.2019 jsme odehráli turnaj O pohár města Rudolfova starších přípravek 2008 a mladší. Turnaje se účastnili: Babka, Pečený, Dejmal, Švingr, Majorenko, Novák, Lebeda, Vaněček, Egger.

Účastníci turnaje – Lokomotiva ČB, SK Rudolfov, Olešnice, Hrdějovice, SKP U10

V prvním zápase jsme se utkali s Loko ČB. Jak je naším „zvykem“ začali jsme pomalejším rozjezdem a prohráli o gól 2:3. Soupeř byl k poražení, ale kluci toho nevyužili a pouze korigovali stav zápasu. Góly dávali: Vaněček, Dejmal.

Druhý zápas jsme nastoupili proti domácímu Rudolfovu a znovu se nám nedařilo. Opět hratelný soupeř, ale nedokázali jsme ho přestřílet. Chyběl pohyb a důraz v osobních soubojích. Dovolili jsme soupeři střelbu na bránu a ten každou chybu trestal. Konečný stav zápasu 7:5 pro Rudolfov. Góly dávali: Pečený, Vaněček, Dejmal, Babka, Majorenko.

Třetí zápas jsme sehráli s Olešnicí. Kluci se konečně rozjeli a porazili soupeře 5:1. Zlepšili pohyb na hřišti, nabíhání na přihrávku při rozehrání od gólmana. Škoda, že stejně jako v tomto zápase nehráli kluci i v předešlých dvou zápasech. Góly dávali: Vaněček 3, Dejmal, Majorenko.

Poslední zápas jsme sehráli s teamem Hrdějovic. Nezačali jsme špatně. Po prvních pár minutách jsme vedli 2:0 a vypadalo to na bezproblémový průběh zápasu v náš prospěch. Asi v polovině zápasu dal soupeř kontaktní gól a zápas se herně vyrovnal. Bohužel v posledních pár minutách jsme po chybě gólmana dostali vyrovnávací gól. Takže konečný výsledek zápasu skončil remízou 2:2. Góly dávali: Egger, Vaněček.

Celý turnaj jsme sice odehráli proti starším hráčům, ale kluci měli na to je porazit. Velká škoda hromady nevyužitých gólových šancí, které v případě proměnění mohli výrazně ovlivnit průběh zápasů v náš prospěch. Na výsledky zápasů měla vliv i situace kdy nám v teamu chyběl gólman a chytat museli hráči Švingr a Pečený, kteří nemají dostatečnou brankářskou praxi. Potěšující bylo, že se Pavel Vaněček dostal mezi tři nejlepší střelce turnaje a po finálovém rozstřelu z poloviny hřiště na prázdnou florbalovou branku skončil smolně na druhém místě.

Kluci nakonec vybojovali 4místo v turnaji. Celkové umístění v turnaji 1.Loko ČB, 2.Rudolfov, 3.Hrdějovice, 4.SKP, 5.Olešnice.

 

23.3. 2019 - Přátelský zápas SKP : TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí

 Veselí nad Lužnicí 23.3.2019

 

6.4. 2019 - Okresní přebor starších přípravek Dolní Bukovsko : SKP České Budějovice

Dolní Bukovsko

Dolní Bukovsko 6.4.2019

 Na žádost ročníku 2008 jsme v sobotu 6.4.2019 odehráli zápas okresního přeboru starších přípravek proti celku Dolního Bukovska.

Zápas proběhl z naší strany v pohodovém tempu. Kluci soupeři nastříleli celkem 15 gólů. Konečný výsledek zápasu SKP: Dolní Bukovsko 15:1.

Góly dávali: Babka 3, Dejmal 5, Kosiňski 1, Majorenko 1, Rehberger 2, Svoboda 3.

Zápas jsme odehráli ve složení: Aubrecht, Babka, Dejmal, Kosiňski, Majorenko, Rehberger, Svoboda, Vejskrab, Begović.

 

13.4. 2019 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Sokolov

Minirepublika Sokolov 13.4.2019

V sobotu 13.4.2019 jsme se zúčastnili dalšího kola turnaje minirepubliky, které jsme odehráli v tréninkovém areálu Baníku Sokolov. Účastnilo se 5 týmů: SKP, Sokolov, Písek, Třebíč, Vlašim. Omluvili se týmy: Sparta Brno, Svratka Brno, Táborsko.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Odehráli jsme 4 zápasy po 30 minutách.

V prvním zápase jsme se setkali s družstvem Sokolova. Kvalitní soupeř nám nedal moc možností ke hře a porazil nás výsledkem 7:0.

Druhý zápas jsme hráli s družstvem Vlašimi. Hned na začátku zápasu jsme soupeři darovali několik gólových šancí a ten je bez problémů proměnil. Pak už jsme celý zápas hráli odevzdaně a pouze korigovali debakl třemi góly. Vlašim nás nakonec přehrála celkem jednoznačně 12:3. Kluci v obou zápasech nehráli jako tým a soupeřům tím výrazně usnadnili hru. Góly dávali: Dejmal, Beránek, Švingr.

Třetí zápas jsme nastoupili proti Písku. Kluci se zlepšili ve hře, přidali na důrazu a začali proměňovat i gólové šance. Zápas se celou dobu hrál tvrdě s množstvím osobních soubojů. Z těch jsme vycházeli vítězně a to bylo znát i na výsledku zápasu. Kluci konečně zabojovali jako tým, zlepšili rozehrávku od brankáře s rychlým přechodem do útoku a tím se snáze dostávali před branku soupeře. Nakonec jsme Písek porazili 5:3. Góly dávali: Beránek 2, Dejmal 2, Aubrecht.

Turnaj jsme zakončili zápasem s týmem Třebíče. Opět jsme začali nevýrazně a dvakrát pustili soupeře do vedení. Pokaždé se nám podařilo srovnat. Ve druhé polovině zápasu jsme vstřelili třetí gól a začali soupeře přehrávat. Dostávali jsme se do vyloženě gólových šancí, ale ty jsme nedokázali proměnit. Bohužel soupeř nás za to potrestal a 2 minuty před koncem zápasu, při naší chybě v rozehrávce vstřelil vyrovnávací gól na 3:3. Góly dávali: Beránek, Vejskrab, Kosiňski.

V dalším kole turnaje minirepubliky jsme pořadateli a odehrajeme ho 11.5. na hřišti FK Olešník.

Turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Aubrecht, Rehberger, Švingr, Kopačka, Kosiňski, Vejskrab, Beránek, Svoboda.

 

8.5. 2019 - Fotbalový turnaj 2. ročník Memoriálu Slávy Houšky

Praha

Motorlet 8.5.2019

Ve středu 8.5.2019 jsme se zůčastnili fotbalového turnaje pro ročník 2009 pořádaného FK Motorlet Praha. Turnaje se zůčastnilo 14 týmů, které byli rozdělené do dvou skupin. Ve skupině B jsme měli nalosované týmy Sparta Praha, Dukla Praha, SK Motorlet Praha, FK Náchod, Slávia Karlovy Vary, Slavoj Vyšehrad.

V prvním zápase skupiny jsme se utkali s družstvem Motorletu. Nezačali jsme nejlépe a nechali jsme si vstřelit gól jako první. Pak se kluci rozehráli a začali využívat herní převahy v poli a tuto převahu jsme vyjádřili i góly. Postupně jsme srovnali stav a navrch přidali další dva góly. Motorlet jsme porazili 3:1. Góly dávali: Svoboda 2, Beránek 1.

Druhý zápas jsme odehráli s Duklou Praha. V tomto zápase jsme začali lépe a dokázali vstřelit dva góly. První gól padl po střele a druhý po výborné práci Ríši Kosiňského, který v souboji vybojoval balón a přihrál na druhý gól. Soupeř sice ještě stihl snížit, ale výsledek 2:1 jsme nakonec uhájili. Góly dával Dejmal 2.

Ve třetím zápase proti Spartě Praha jsme začali aktivně a podařilo se nám vstřelit dva góly, kdy první gól padl šťastně přímo z rozehrávky rohu. Sparta v posledních minutách začala agresivně napadat a my jsme začali dělat chyby v rozehrávce, které soupeř využil a dvě minuty před koncem zápasu vyrovnal na konečný výsledek 2:2. Góly dávali: Beránek, Dejmal.

Ve čtvrtém zápase jsme nastoupili proti Slavoji Vyšehrad. Kluci hráli výborně a celý zápas kontrolovali jeho vývoj. Zápas jsme vyhráli 8:0. Góly dávali: Dejmal 2, Vejskrab 2, Kopačka, Beránek, Kosiňski, Kocourek.

Pátý zápas turnaje jsme odehráli se Slávií Karlovy Vary. Nezačali jsme dobře a soupeř nám v první polovině zápasu vstřelil dva góly. Kluci zabojovali a podařilo se jim zápas vyrovnat. Bohužel ke konci zápasu jsme inkasovali další gól a na to jsme už nedokázali odpovědět. U kluků začínala být znát únava z předchozích zápasů a na soupeře jsme v tomto zápase nestačili. Prohráli jsme 2:3. Góly dávali: Dejmal, Beránek.

V posledním zápase skupiny jsme nastoupili proti týmu z Náchoda. Kluci se rychle oklepali z předchozí prohry a porazili Náchod po boji 2:1. Góly dávali: Beránek, Vojtíšek.

Před posledním zápasem, měli tři týmy šanci na umístění na prvním a druhém místě ve skupině, ze kterých se postupovalo přímo do semifinále o 1 – 4 místo v turnaji. Díky výhře nad Náchodem, který měl před vzájemným zápasem stejný počet bodů jsme obsadili první místo před Spartou a postoupili jsme do semifinále.

V semifinále jsme nastoupili proti druhému teamu skupiny A Pardubicím. Od začátku zápasu nás soupeř dostal pod tlak a v polovině zápasu vstřelil gól a tím byl blíže postupu do finále turnaje. Kluci ale v posledních minutách zatlačili soupeře na vlastní polovinu a závěrečný tlak vyjádřili vyrovnávajícím gólem na 1:1. Do konce zápasu už žádný gól nepadl a zápas museli rozhodnout penalty. Bohužel v těch se nám nedařilo a prohráli jsme v nich 2:0. Gól v zápase dával Beránek.

Po prohraném semifinále jsme museli kluky znovu nabudit, aby ještě zabojovali alespoň o třetí místo. V zápase jsme nastoupili proti Spartě Praha. Bohužel únava a velké zklamání z prohraného semifinálového zápasu se odrazilo v našem výkonu. Za stavu 2:2 soupeř z dálky vstřelil dva góly a vítězství si už pohlídal. Zápas skončil výsledkem 2:4 pro Spartu a naším konečným umístěním na 4.místě v turnaji. Góly v zápase dával Beránek 2.

Čtvrté místo v turnaji velkým úspěchem, který jsme ani nečekali. Kluci dokázali vítězstvím ve skupině, že dokáží hrát i proti silným soupeřům jako je Dukla Praha, Sparta Praha, Pardubice, Motorlet. V turnaji jsme zkoušeli čtyři nové hráče, kteří s námi absolvovali pouze jeden seznamovací trénink před turnajem. Přesto všichni zapadli a nebylo znát, že kluci společně hrají poprvé. Pro celý tým včetně trenérů to byla nová zkušenost a všichni kluci se s ní výborně vyrovnali.

Turnaje jsme odehráli ve složení: Marek Beránek, Koniáš Dejmal, Michal Svoboda, Richard Kosiňski, Jakub Švingr, Matěj Vejskrab, Petr Kopačka, Milan Kocourek, Filip Tomášek, Šimon Vojtíšek, Jan Sedláček.

 

11.5. 2019 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Olešník

Olešník 11.5.2019

 Olešník 11.5

V sobotu 11.5.2019 jsme pořádali další kolo turnaje minirepubliky v Olešníku. Účastnilo se 7 týmů. SKP, Sokolov, Písek, Třebíč, Vlašim, Vestec, Táborsko. Omluvili se týmy Sparta Brno, Svratka Brno.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Odehráli jsme 6 zápasů po 20 minutách.

V prvním zápase jsme se utkali s družstvem Písku. V dešti nás soupeř přetlačil a zvítězil 4:1.

Druhý zápas jsme hráli s družstvem Táborska. Vyrovnaný zápas s množstvím tvrdých osobních soubojů. Zápas skončil remízou 1:1.

Třetí zápas jsme nastoupili proti Vlašimi. Chtěli jsme soupeři vrátit vysokou porážku ze Sokolova 12:3. Kluci od začátku zápasu makali a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Zápas skončil opět remízou 1:1.

Čtvrtý zápas jsme odehráli s týmem Třebíče. Opět to byl vyrovnaný zápas s množstvím osobních soubojů a i tento zápas skončil remízou 1:1.

V pátém zápase jsme nastoupili proti nejsilnějšímu celku skupiny Sokolovu. Soupeře jsme už dokázali porazit, ale také jsme s ním i vysoko prohráli. Tentokrát se hrál vyrovnaný zápas. Bohužel Sokolov byl nakonec úspěšnější a porazil nás o jeden gól 3:2. Asi nejlepší a nejvyrovnanější zápas celého turnaje. I když jsme prohráli, musel se zápas divákům líbit.

V posledním šestém zápase jsme nastoupili proti neznámému soupeři Victorii Vestec. Konečně jsme v zápase měli navrch a soupeře porazili výsledkem 3:1.

Zpestřením sobotního turnaje pro všechny kluky byla i návštěva bývalého hráče Sparty Praha Davida Lafaty. David se ochotně se všemi vyfotil a klukům se podepsal na míče, kopačky, dresy, atd.. Celý turnaj se podle reakcí ostatních trenérů, hráčů i fanoušků nakonec vydařil a to i díky ochotě zástupců FK Olešník, kteří nám umožnili odehrát turnaj na jejich hřišti s perfektně upraveným trávníkem.

Další kolo turnaje minirepubliky se koná 15.6. v Brně.

Turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Rehberger, Babka, Švingr, Kopačka, Kosiňski, Vejskrab, Beránek, Svoboda, Vojtíšek, Sedáček.

 

8.6. 2019 - Turnaj o Pohár TJ Sokol Stráž nad Nežárkou

Stráž nad Nežárkou

Stráž nad Než. 8.6.20191

Stráž nad Než.8.6.20192

Stráž nad Než.8.6.20193

V sobotu 8.6.2019 jsme společně s kluky z ročníku 2008 odehráli turnaj starších přípravek O pohár TJ Sokol Stráž nad Nežárkou. Turnaj se hrál systémem hry 7+1 a byl to první turnaj, který naši kluci takto odehráli. Za ročník 2009 se zůčastnili: Aubrecht, Švingr, Kosiňski, Svoboda.

Turnaj jsme začali utkáními ve skupině s týmy:

SKP : Nová Včelnice - 1:0, gól dával Kouba z ročníku 2008

SKP : J. Hradec – 2:1, gól dávali Kouba, Doležal oba z ročníku 2008

SKP : Veselí nad Lužnicí – 1:1, gól dával Doležal z ročníku 2008

Díky dvěma výhrám a remíze, jsme postoupili do finálové skupiny z prvního místa společně s druhou Novou Včelnicí.

Ve finálové skupině jsme odehráli další tři zápasy o umístění na 1. - 4. místě v turnaji.

SKP : Slavia Č.Budějovice – 0:1,

SKP : Strmilov - 2:1, góly dávali Kosiňski, Švingr

SKP : Nová včelnice – 1:3, gól dával Kosiňski

I když se naši kluci teprve seznamovali se systémem hry 7+1, do týmu starších kluků z ročníku 2008 zapadli a dokonce dávali i góly. Nakonec jsme v turnaji obsadili pěkné 3. místo. Celý turnaj byl velice dobře zorganizovaný, součástí turnaje byla i soutěž v tvrdosti střely na branku, v přesnosti střely a ve slalomu na čas. V příštím roce se tohoto turnaje znovu rádi zůčastníme.

 

16.6. 2019 - Turnaj o Pohár obce Kamenný Újezd

Kamenný Újezd

1KamennyUjezd16.6.2019

 2KamennyUjezd16.6.2019

3KamennyUjezd19.6.2016

V neděli 16.6.2019 jsme odehráli v Kamenném Újezdu turnaj starších přípravek pro hráče ročníku 2009 a mladší. Turnaj se hrál systémem každý s každým v rozestavení 5+1. Za náš ročník se zůčastnili: Aubrecht, Švingr, Kosiňski, Svoboda, Dejmal, Majorenko, Babka, Sedláček, Beránek, Begović, Vaněček, Vojtíšek.

Výsledky zápasů:

SKP : Hluboká nad Vltavou – 1:2, gól Vojtíšek.

SKP : Kamenný Újezd - 2:1, gól Švingr, Aubrecht

SKP : Lokomotiva Č.Budějovice – 2:1, góly Dejmal, Vojtíšek

SKP : Křemže – 0:0

SKP : Dobrá Voda – 3:1, góly Švingr, Svoboda, Kosiňski

SKP : Lišov – 1:0, gól Vojtíšek

SKP : Včelná – 1:2, gól

SKP : Slavia Č.Budějovice - 5:0, góly Aubrecht 2x, Svoboda, Majorenko, Vaněček

Tento turnaj byl náš poslední ve fotbalové sezóně 2018/2019. Je škoda, že kluci nepředvedli výkony, na které jsme zvyklí ze zápasů minirepubliky nebo KP. Od prvního zápasu s Hlubokou, který jsme prohráli, jsme se docela trápili a nedařilo se nám soupeře výrazněji přehrávat. Na turnaj jsme jeli s cílem odehrát pěkná utkání, ukázat fanouškům i soupeřům, že naši kluci umí hrát fotbal. Bohužel se nám to za celý turnaj moc nedařilo a nakonec z toho bylo druhé místo v turnaji, i když jsme měli mnohem vyžší ambice.

 

14.7. 2019 - Zavádění hráčů při zápase SK Dynamo vs. SFC Opava

České Budějovice

zavadeni dynamoopava1

zavadeni dynamoopava2

zavadeni dynamoopava3

V neděli 14.7 2019 měli naši kluci možnost zavádět hráče SK Dynama a SFC Opava při zápase 1.kola FORTUNA:LIGA hraném v Č.Budějovicích.

O poločase si kluci mohli na hlavním hřišti zahrát fotbal před zraky přibližně 4 tis. diváků, kteří na tento zápas přišli. Kluci si užili skvělou fotbalovou atmosféru na stadionu i celý ligový zápas, i když se Dynamu nedařilo a prohrálo s Opavou 0:1.

Součástí zavádění byl i článek o klubu SKP s fotografií našeho ročníku v časopise Dynamák. Každý z kluků dostal jeden výtisk domů na památku.

 

27.8. - 30.8.2019 - Fotbalový kemp Olešník

Olešník

Olešník 2019

Jako každý rok jsme pro naše kluky kategorie U11 uspořádali fotbalové soustředění v Olešníku.

Soustředění se konalo od 27.8.-30.8.2019. Při trénincích jsme se snažili zaměřit na zlepšení fyzické kondice, techniku a práci s míčem. Zkusili jsme si i hru v rozestavení 7+1.

Kluci si zasoutěžili v různých fotbalových dovednostech o Krále kempu. První tři nejlepší v bodovém hodnocení získali pohár. Mimo trénování jsme také navštívili místní plovárnu, kde se mohli kluci vyřádit v bazénu.

Stravování jsme měli zajištěné v místní Olešnické hospodě, kde se o nás vzorně starali místní kuchařky. Ubytování bylo zajištěno ve fotbalovém areálu TJ Olešník, kde jsme měli k dispozici celou budovu a přilehlé hřiště.

Děkujeme všem klukům za účast a trenérům za dobře odvedenou práci. Snad si to všichni užili a v příštím roce si to rádi opět zopakujeme.

 

5.10. 2019 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Dobřejovice u Prahy

Dobřejovice 5.10.2019 II

 Dobřejovice 5.10.2019

V sobotu 5.10.2019 jsme odehráli druhé kolo turnaje minirepubliky. Turnaj pořádal team Vestce, hrálo se na hřišti v Dobřejovicích u Prahy. Účastnilo se 8 teamů rozdělených do dvou skupin. 1.skupina – SKP, Táborsko, Hradiště, Bohemians 1905. 2.skupina – JFA, Vestec, Písek, Vlašim. Hrálo se turnajovým způsobem ve skupině každý s každým, vítěz skupiny hrál semifinále s druhým teamem z druhé skupiny. Vítězové z obou semifinálových zápasů se utkali ve finále o vítězství ve skupině.

Celkem tedy 6 zápasů po 25min v rozestavení 7+1.

První zápas jsme sehráli s Táborskem. Těžkého soupeře, se kterým se pravidelně setkáváme i v KP jsme porazili 2:1. Góly dávali Švingr, Sedláček.

Druhý zápas jsme hráli s Hradištěm. Soupeř moc nevzdoroval a podařilo se nám ho porazit 7:0. Góly dávali Kopačka 2, Kosiňski, Kocourek, Vejskrab, Sedláček.

Třetí zápas jsme nastoupili proti Bohemians 1905. Hrálo se o vítěze skupiny. Bohemians nastoupili do zápasu sebevědomě, ale během zápasu jsme je k ničemu vážnějšímu nepustili a naopak jsme po úniku vstřelili gól. Soupeř po pár minutách sice srovnal skóre zápasu na 1:1, ale asi 10min před koncem zápasu jsme ze stejné situace vstřelili druhý gól a zápas jsme až do konce kontrolovali. Góly dával Dejmal 2.

Postoupili jsme ze skupiny z prvního místa a v semifinále jsme se střetli s dalším jihočeským teamem JFA, složeným z hráčů z různých teamů z ČB a okolí. Soupeř byl individuálně lepší, ale nám se podařilo teamovou hrou ubránit bezbrankovou remízu. Zápas museli rozhodnout penalty. V těch jsme nakonec vyhráli 3:2 a postoupili do finále turnaje.

Ve finále jsme nastoupili proti soupeři z tabulky Bohemians, kteří v semifinále porazili Vestec. Vzhledem k tomu, že terén už byl na hranici regulérnosti hry, dohodli jsme se se soupeřem na zkrácené hře a místo 25min, jsme hráli pouze 15min. Bohemian chtěli odčinit porážku ze skupiny a začali opět velice důrazně. Nám se sice dařilo jejich tlak rozbíjet organizovanou obranou a obětavostí všech kluků. Měli jsme i pár gólových šancí, ale v 8min. zápasu jsme dostali gól střelou z dálky. Na to už jsme nedokázali odpovědět a zápas jsme prohráli po boji 0:1.

Turnaj jsme zakončili pěkným druhým místem a všechny naše zápasy se musely divákům líbit.

Kluci celý turnaj odehráli bez větších výpadků během zápasů, zlepšili se v komunikaci na hřišti, zastávali dobře své herní posty a v důležitých momentech dali do hry i velkou dávku obětavosti. Dařilo se nám i proměňovat gólové situace.

Turnaj jsme odehráli ve složení – Beránek, Babka, Vejskrab, Kocourek, Švingr, Dejmal, Rehberger, Kopačka, Kosiňski, Sedláček.

 

Vyhodnocení první poloviny soutěže Krajského přeboru 2019/2020

V neděli 20.10.2019 jsme v Prachaticích odehráli poslední kolo soutěže KP v letošním roce. V podzimní části soutěže jsme očekávali lepší výsledek. Na prvním hřišti jsme odváděli dobré herní výsledky, kdy bychom mohli pomýšlet na přední místa tabulky, bohužel na druhém hřišti se nám při zápasech moc nedařilo a celkové výsledky po sečtení často vycházeli v náš neprospěch. A tak jsou před námi v tabulce i teamy, které v minirepublice, nebo na různých turnajích bez problémů porážíme.

Všechny zápasy jsme museli odehrát i s účastí hráčů z ročníku 2010 a zde je znát velký výkonnostní rozdíl mezi hráči ročníku 2010 a jejich vrstevníky z ostatních družstev.

V zimní přestávce nás čeká poslední kolo minirepubliky v Táboře, pravidelné zimní turnaje v Třeboni a na Složišti. Rádi bychom odehráli i několik jednodeních turnajů, jako je např. novoroční turnaj v Linzi, Netolicích…

Určitě bychom rádi během zimy přivedli pár šikovných hráčů. Cílem je rozšíření kádru a zvýšení konkurence mezi kluky. Určitě se budeme snažit zapojit do zimní přípravy i vybrané hráče z ročníku 2010. Letošní zimu stejně jako podzim podmíníme přípravám na herní styl 7+1, který nás čeká v nadcházející sezónně 2020/2021.

Tabulka celková KP 20192020

 

3.11. 2019 - Jihočeská zimní halová liga

Třeboň

Třeboň 3.11.2019

Třeboň 3.11

Dne 3.11.2019 jsme zahájili první kolo zimní halové ligy v Třeboni. Odehráli jsme celkem 6 utkání. Utkání se hrálo 32 minut v postavení 5+1. Naše družstvo ročníku 2009 jsme rozdělili na dvě části, první část týmu odehrála tři zápasy dopoledne a druhá část týmu další tři zápasy v odpolední části. V prvním kole turnaje se nám celkem dařilo až na prohraný zápas s Pískem.

SKP : Lišov 21:0

SKP : Táborsko 5:5

SKP : JFA 11:1

SKP : Dačice 9:2

SKP : Písek 2:6

SKP : Velenice 9:1

Další kolo zimní halové ligy v Třeboni odehrajeme 1.12.2019.

 

9.11. 2019 - Turnaj Minirepublikové soutěže

Tábor Minirepublika Tábor 9.11.2019

Minirepublika Tábor 9.11

V sobotu 9.11.2019 jsme odehráli poslední kolo turnaje Minirepubliky v Táboře. Účastnilo se 8 týmů: SKP, Sokolov, Písek, JFA, Vlašim, Hradiště, Vestec, Táborsko.

Turnaj se hrál turnajovým systémem. Odehráli jsme celkem 5 zápasů po 25 minutách.

V prvním zápase jsme se utkali s týmem z Vlašimi. V zápase se nám nedařilo a prohráli jsme 2:1. Gól dával Švingr.

Druhý zápas jsme hráli s týmem z Hradiště. Kluci zlepšili hru a celkem snadno si poradili se soupeřem 4:1. Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem, ale nedařilo se nám proměňovat šance. Góly dávali: Kopačka, Kosiňski 2, Rehberger.

Třetí zápas jsme nastoupili proti Sokolovu. Hned v prvních minutách jsme zahodili dvě vyloženě gólové šance a to výrazně ovlivnilo další vývoj zápasu. Sokolov byl s míčem technicky lepší a v některý pasážích zápasu jsme měli velké

štěstí, že neproměnil gólové šance. Naši kluci přesto bojovali důrazem a důsledným napadáním soupeřovo útoky dál odráželi. Bohužel pár minut před koncem se nám nepodařilo odkopnout míč po skrumáži před brankou a soupeř

nás za to střelou k tyči potrestal gólem. Zápas skončil výsledkem 0:1 pro Sokolov. Asi nejlepší zápas, který jsme v Táboře odehráli. Sokolov byl nejsilnějším týmem tohoto kola turnaje.

Čtvrtý zápas jsme odehráli s týmem z Vestce. Soupeři jsme rychle vstřelili dva góly a vypadalo to na jasný zápas, bohužel opět jsme se vrátili k tradičnímu neproměňování gólových šancí. Soupeř se navíc vrátil do zápasu vstřeleným

gólem a až do konce zápasu jsme se obávali o výsledek zápasu. Zápas skončil 2:1 pro nás. Góly dávali: Kopačka, Aubrecht.

V posledním pátém zápase jsme nastoupili proti Táborsku. Tradiční soupeř, se kterým se utkáváme v každém kole Minirepubliky. Táborsko nás tentokrát porazilo 2:1. Gól dával Babka.

Toto kolo Minirepubliky bylo poslední v letošním roce. Další kola včetně jednoho domácího odehrajeme až na jaře příštího roku.

Turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Rehberger, Babka, Švingr, Kopačka, Kosiňsky, Vejskrab, Beránek, Kocourek, Sedáček, Begović, Aubrecht.

 

27.12. 2019 - Vánoční turnaj Memoriál JUDr. A. Straky

Třeboň

Třeboň 27.12.2019

V pátek 27.12.2019 jsme se účastnili Vánočního halového turnaje starších přípravek v Třeboni. Turnaje se účastnilo 6 teamů - SKP U11, Třeboň, Meteor Tábor, Písek, Lokomotiva ČB, Vimperk.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a čekalo nás 5 zápasů po 17min. Turnaj se hrál „hokejově“ na celé hřiště s hrou o hrazení podél hřiště i za bránou.

V prvním zápase jsme se utkali s teamem domácí Třeboně. Turnaj jsme nezačali dobře, kluci se nedokázali přizpůsobit stylu hry o mantinely a prohráli 1:2. Jediný gól vstřelil Rehberger.

Druhý zápas jsme odehráli s teamem Meteoru Tábor. Slabšího soupeře jsme porazili 5:0. Výraz hry se trochu zlepšil, ale stále to nebyla hra, kterou kluci umí. Góly dávali: Rehberger 3, Aubrecht, Sedláček.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti Vimperku. Stejně jako v prvním zápase jsme si nechali v prvních minutách vstřelit gól a to výrazně ovlivnilo průběh celého zápasu. V polovině zápasu jsme vyrovnali, ale přes pár vyložených gólových šancí jsme důrazného soupeře nepřehráli a zápas skončil remízou 1:1. Průběh zápasu byl ovlivněn množstvím sporných výroků rozhodčího a zápas se zbytečně vyhrotil. Gól dával Rehberger.

Ve čtvrtém zápase jsme hráli proti Písku. Opakoval se stejný průběh zápasu jako s Třeboní a Vimperkem. Znovu jsme si nechali dát první gól a celý zápas jsme opět dohrávali pod tlakem ve snaze vyrovnat. To se nám nepodařilo a zápas jsme prohráli 1:2. Gól dával Dejmal.

V posledním zápase turnaje jsme se utkali s teamem Lokomotiva ČB. Soupeře jsme již ve volnějším herním tempu přehráli 5:1. Škoda, že jsme v tomto zápase neudrželi čisté konto. Góly dávali: Rehberger 2, Aubrecht, Beránek, Kosiňski.

V turnaji jsme nakonec obsadili 3. místo jen díky lepšímu skóre před Vimperkem. Doufali jsme v lepší umístění, ale bohužel náš teamový ani individuální herní projev nestačil na teamy Třeboně a Písku.

V individuálním ocenění získal cenu střelce turnaje Matouš Rehberger se 7 vstřelenými góly.

Celý turnaj jsme odehráli ve složení: Dejmal, Aubrecht, Rehberger, Švingr, Kopačka, Kosiňski, Vejskrab, Kocourek, Beránek, Sedláček.