..............................................................................................................................................................................................................................

Čtvrtek 18.4. 2019 a pátek 19.4.2019 tréninky zrušeny.

Pohár st. dorostu.
Ve středu 24.4.20109 odehrajeme zápas Poháru st. dorostu v Blatné.
Sraz na SKP v 15:00,odjezd autobusu 15:15.
Nominace bude upřesněna na úterním tréninku 23.4.2019
Prachatice - SKP  (1:0) 2:3p
Michal 46', Cempírek 71'
Moudrý - Jiránek,Volák,Cempírek,
Šýma,Dudáček,Michal,Trnka,
Vrážek,Rajko,Pečený,Faktor,
Pytlík,Bláha,Moravec. 
Členské příspěvky:
Do 20.4.2019 je třeba zaplatit členské příspěvky.
člen                                   2200,-Kč
dojíždějící                         1100,-Kč
sourozenec v klubu          1100,-Kč
děti trenérů a vedoucích   500,-Kč
Peníze posílejte na účet: 1588234012/3030 .
Do zprávy pro příjemce napište jméno hráče.
SKP - Met.Tábor  (1:0) 2:1
Čouza 7',Jiránek 83'.
Šíma - Jiránek,Volák,Cempírek,
Moudrý,Dudáček,Trnka,Pešek,
Bláha,Čouza,Pečený,Vančura,
Faktor,Vohradník.
Tréninkový plán jaro 2019
 
Úterý        SKP od   18.00 sraz v 17:45
Čtvrtek     SKP od   18:00 sraz v 17:45
Pátek        SKP od   18:00 sraz v 17:45
Vimperk - SKP  (2:1) 3:2p
Michal 34', Pečený 77'
Šíma - Jiránek,Volák,Cempírek,
Moudrý,Dudáček,Michal,Trnka,
Pešek,Vrážek,Rajko,Vančura,
Pytlík,Pečený. 
SKP - Vimperk (2:2) 5:3
Krátký 33',Moudrý 35',Trnka 60',
Michalko 73',Jiránek 78.
Šíma - Jiránek,Volák,Čipera,Michalko,
Cempírek,Moudrý,Dudáček,Krátký,
Pešek,Dvořák,Štěch,Rajko. 
Hradiště - SKP  (1:0) 2:1
Michal 65'
Moudrý - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Cempírek,Šíma,Dudáček,Michal,Michalko,
Trnka,Šrámek,Krátký,Pešek. 
SKP - Český Krumlov (0:0) 5:1
,Dědina 49',76',86',Šrámek65',Čipera71.
Šíma - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Cempírek,Moudrý,Dudáček,Moravec,
Štěch,Šrámek,Krátký. 
SKP - Lomnice (1:2) 2:3P
Šíma 25',Dědina 47'.
Moudrý - Dědina,Jiránek,Volák,
Trnka,Moudrý,Dudáček,Šíma,Michal,
 Vančur,Pytlík,Štěch,Pečený,Šrámek. 
Loko ČB - SKP (0:0) 0:1P
Šíma - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Moudrý,Dudáček,Cempírek,Michal,
Štěch,Čouza,Pytlík,Rajko,Vančura. 
SKP - Slavia ČB (2:2) 3:2P
Čipera 32',Dědina 40'.
Cempírek - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Moudrý,Dudáček,Šíma,Michal,
Štěch,Čouza,Šrámek. 
Čtyry Dvory - SKP (0:0) 0:2
Dědina61',Michal 73'.
Šíma - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Moudrý,Dudáček,Cempírek,
Michal,Krátký,Vančura,Rajko. 
SKP - Blatná (2:0) 3:0
Michal 2',Šíma 28', Volák 71'.
Moudrý - Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Michalko,Šíma,Dudáček,Cempírek,
Michal,Štěch,Vančura,Krátký. 
Vodňany+Dřít. - SKP (1:4) 1:9
Dědina19',75',85',Moudrý41',
Michal21',33',56',87',Čipera81'.
Šíma-Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Michalko,Moudrý,Dudáček,Cempírek,
Michal,Štěch,Pytlík,Pečený,Vančura.
Milevsko - SKP (2:1) 3:1
14'Trnka.
Cempírek-Dědina,Jiránek,Volák,Čipera,
Trnka,Michalko,Moudrý,Dudáček,Šíma,
Štěch,Pešek,Vrážek,Šrámek,Pytlík,
Pečený.
SKP - Prachatice (7:1) 9:1
5'Trnka,7'Michal,10'Michalko,12'Michalko,
26'vlastní,32'Michalko,35'Dědina,60'Michal,
61'Čipera.
Soupiska:
Moudrý-Dědina,Jiránek,Michal,Volák,Čipera,
Trnka,Michalko,Cempírek,Dudáček,Šíma,
Štěch,Čouza
Met.Tábor - SKP (0:1) 0:2
6' Dědina,66' Dědina.
Soupiska:
Šíma-Dědina,Jiránek,Michal,Volák,Čipera,
Trnka,Michalko,Cempírek,Dudáček,Moudrý,
Vančura,Štěch,Čouza

 

Tréninkový plán od 7.8. 2018
 Úterý       18:00 - 19:30
 Čtvrtek    18:00 - 19:30
 Pátek       18:00 - 19:30