1. turnus příměstského tábora

Během koronavirové pauzy jsme nelenili, a vymysleli jsme pro vás a vaše děti příměstský tábor se zaměřením na fotbal. První turnus odstartoval v pondělí 13.7.2020 za účasti 11 dětí. Počasí nám celý týden vycházelo a tak jsme s klukama byli pořád venku. Kluky to nesmírně bavilo a bylo to každý den znát i na jejich odpolední únavě. Aby ne, když byli od osmi do čtyř odpoledne na hřišti. Pauzy jsme měli v podstatě jen na jídlo. O obědy se stará firma CATERING CB a o svačiny se perfektně celý týden staral Pepa Machutka za což mu děkujeme.

První den jsme začali hrami na seznámení a jak jinak, než fotbálkem. Po obědě kluci chvilku kreslili, ale opravdu jen chvilku, protože hned zase chtěli jít ven a hrát fotbal.

V úterý jsme k fotbalu přidali i atletiku. Současně s námi totiž na SKP probíhal i příměstský tábor našeho atletického oddílu. Trenérka Jitka klukům ukázala, jak skákat do dálky, což kluky hodně bavilo a strávili u toho spoustu času. Opět jsme hráli fotbal a pak šli na oběd. Po obědě jsme pokračovali atletikou, a to během na 400m. Všichni ukázali svou výdrž a uběhli kolečko bez zastavení. Potom jsme hráli rugby a baseball.

Ve středu jsme se vypravili na Hlubokou, kde jsme dopoledne věnovali návštěvě zoologické. Prošli jsme celou zahradu a viděli všechny zvířata. Poté nás čekala přednáška o plazech. Kluci projevili své znalosti a překvapili lektorku, když věděli skoro všechno. Kromě kvízu si kluci mohli pohladit živého hada a malou želvičku. Na oběd jsme se přesunuli do sportovně relaxačního areálu na Hluboké. Po obědě kluci skákali na trampolínách, prolézali hrad a jiné místní atrakce.

Ve čtvrtek jsme se zaměřili na úpolové sporty, které nám bohužel na chvíli přerušil déšť. Zalezli jsme do restaurace a vyplnili jsme tuto pauzu malováním plánu SKP. Po obědě jsme opět vyrazili na zmrzlinu. Když jsme se vrátili, tak jsme se učili novým fotbalovým dovednostem a nakonec jsme hráli turnaj ve fotbale.

V pátek jsme ráno hráli hry jako kradení vlajky a kočku a myš. Před obědem na kluky čekalo překvapení v podobě ukázky policejní činnosti. Přednáška byla skvělá. Kluci si poslechli o práci policejních příslušníků. Prohlédli si veškeré policejní vybavení, mohli si vyzkoušet, jaké to je mít na sobě vestu. Potěžkali si všechny zbraně a prohlédli auto. Všichni byli nadšení a padlo i několik vět, že až vyrostou, tak taky chtějí být policajti.

 

« z 2 »

Přečtěte si další články

SKP hostí Českou repre do 18 let

V tomto týdnu od 29.8.2021 do 5.9.2021 náš areál využívá Česká reprezentace do 18 let, která hraje v Jižních Čechách mezinárodní turnaj Václava Ježka. Celkem

Příměstské tábory v roce 2021

Od posledního turnusu prvního ročníku fotbalového příměstského tábora na SKP již uplynul rok, který byl poznamenán COVIDem a my jsme nevěděli, jestli bude vůbec možné

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s