2. turnus příměstského tábora

Druhý turnus našeho příměstského tábora je za námi. Celý týden počasí opět vycházelo na jedničku a tak jsme mohli být neustále venku. Průběh turnusu se nesl v podobném duchu jako ten minulý.

V pondělí ráno se nás před šatnou sešlo 22. Což je dvojnásobek toho, co bylo na prvním turnusu. Začali jsme opět hrami na seznámení. Klukům, a tento týden i holkám, to šlo výborně. Hned začali spolupracovat jako tým, ničeho se nebáli a měli chuť vše dělat. Po obědě jsme vyrazili na zmrzlinu. Po návratu z procházky jsme pokračovali fotbálkem a týmovými hrami.

V úterý jsme začali se soutěžemi. Hned z rána jsme začali nožičkami. Poté jsme hráli soutěž v získávání kloboučků a taky fotbalový curling. Po obědě jsme vyhlásili soutěž o nejlépe namalovaný znak SKP. Na odpoledním tréninku jsme pokračovali v týmových soutěžích a fotbalem. Po tréninku se kluci a holky mohli podívat na trénink prvoligového Dynama. Ty byli u nás na SKP v úterý a ve čtvrtek, kde měli běžecké testy na tartanu.

Ve středu jsme se opět vydali na výlet na Hlubokou. Navštívili jsme zoo, kde nás čekala přednáška o sovách a poté o plazech. Kluci a holky, stejně jako předchozí turnus, projevili své znalosti a sebevědomě odpovídali přednášející. Oběd jsme měli ve sportovně relaxačním areálu na Hluboké. Po obědě si děti mohly hrát fotbálek, skákat na trampolínách a prolézat hrad. Bylo velké horko, ale i tak to kluci zvládli.

Čtvrteční dopoledne jsme věnovali atletice. Začali jsme závodem v běhu na 400m, pak na 100m a pak jsme se přesunuli k házení krikeťákem. Po obědě jsme se vydali na plovárnu. Na tu se děti těšily asi nejvíc. Z SKP to máme kousek a tak jsme tam byli hned. Děti si to na plovárně opravdu užili, nikdo se neutopil a všichni odcházeli bez újmy na zdraví.

V pátek se venku trošku zamračilo a tak jsme vzali florbalky a šli na chvíli do tělocvičny. Podle radosti a úsměvů na tváři bylo vidět, že florbal taky děti hodně baví. Před obědem se udělalo hezky, akorát na přednášku od policie. Děti si vyzkoušeli policejní vesty a podívali se do auta. Odpoledne jsme věnovali fotbalgolfu a vyhlašování soutěží.

 

Do konce prázdnin máme na plánu už jen jeden turnus. Pokud máte tedy zájem, můžete se stále přihlásit.

« z 6 »

Přečtěte si další články

SKP hostí Českou repre do 18 let

V tomto týdnu od 29.8.2021 do 5.9.2021 náš areál využívá Česká reprezentace do 18 let, která hraje v Jižních Čechách mezinárodní turnaj Václava Ježka. Celkem

Příměstské tábory v roce 2021

Od posledního turnusu prvního ročníku fotbalového příměstského tábora na SKP již uplynul rok, který byl poznamenán COVIDem a my jsme nevěděli, jestli bude vůbec možné

3. turnus příměstského tábora

Máme za sebou poslední týden příměstského tábora na SKP. Celý týden bylo krásné počasí a tak jsme se vyrazili koupat a ve středu jsme s